Zavrieť

Porady

DEMO verzia RZZP

Už sa objavila demo verzia na www.somitrencin.sk o ktorej hovoril p. Mihál. Ale nejako sa mi nedá stiahnuť . Poradíte ako nato ?
Naposledy upravil liduska : 25.05.06 at 11:06
Usporiadat
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
takže ešte raz návod
0 0
ebeš ebeš

ebeš je offline (nepripojený) ebeš

Kto má záujem o demoverziu RZZP môže si ju stiahnuť , chyby sú už opravené.
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

ebeš
Kto má záujem o demoverziu RZZP môže si ju stiahnuť , chyby sú už opravené.
a kde tam boli chyby? keď už raz mám demo stiahnuté môžem si ho ešte raz stiahnutˇ???
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

V pondelok sme dávali opravu, ale začali nám "blbnúť " tlačivá X - vyhadzovali chybu (ale nikto sa neozval, tak nám chvíľku trvalo, kým sme na to prišli).
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
nechcem robiť reklamu, ale na www.novezdravotnictvo.sk je program na voľné stiahnutie, je tam každé tlačivo s podrobným návodom, tiež s vysvetlivkou ku každej kolonke - automaticky to "skáče" na najbližší údaj, ktorý treba vyplniť. Ostatné dopočítava sám.
Vyskúšala som - perfektné. Po vyplnení stačí prehodiť do pdf. formátu (nie je to však nutné) a vytlačiť. Úžasná pomôcka.
0 0
ebeš ebeš

ebeš je offline (nepripojený) ebeš

KEJKA
nechcem robiť reklamu, ale na www.novezdravotnictvo.sk je program na voľné stiahnutie, je tam každé tlačivo s podrobným návodom, tiež s vysvetlivkou ku každej kolonke - automaticky to "skáče" na najbližší údaj, ktorý treba vyplniť. Ostatné dopočítava sám.
Vyskúšala som - perfektné. Po vyplnení stačí prehodiť do pdf. formátu (nie je to však nutné) a vytlačiť. Úžasná pomôcka.
Nechcem rozpútavať polemiku, ale nedá mi nereagovať. Demoverzia RZZP nielenže po vyplnení niekoľkých údajov vyberie a vytlačí príslušné tlačivo v pdf formáte, ale aj Potvrdenie o podaní ročného zúčtovania, Oznámenie zamestnancovi, Oznámenie zamestnávateľovi, Oznámenie poisťovniam.....
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

KEJKA
nechcem robiť reklamu, ale na www.novezdravotnictvo.sk je program na voľné stiahnutie, je tam každé tlačivo s podrobným návodom, tiež s vysvetlivkou ku každej kolonke - automaticky to "skáče" na najbližší údaj, ktorý treba vyplniť. Ostatné dopočítava sám.
Vyskúšala som - perfektné. Po vyplnení stačí prehodiť do pdf. formátu (nie je to však nutné) a vytlačiť. Úžasná pomôcka.
Mne sa zase zdá úžasný program od somij, k tomu nepotrebuješ ani návod ku kažadej kolonke, pretože do koloniek ti to dá automaticky sám a tiež ti vyberie správne tlačivo, zo začiatku som sa sním potrápila ale to bola moja chyba. Prehliadla som odpoveď od ebeš , môžem dať len súhlas.
Naposledy upravil liduska : 17.06.06 at 04:01
0 0
princezna princezna

princezna je offline (nepripojený) princezna

Prosím Vás pomôžte mi niekto pri riešení môjho problému, nedarí sa mi vyplniť tlačivo typu S, v programe z www.novezdravotnictvo.sk, tlačivo A a B, vyplnim v pohode, ale keď otvorim formular S, tak mi nedovoli dońho vpisať ani R.Č.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

princezna
Prosím Vás pomôžte mi niekto pri riešení môjho problému, nedarí sa mi vyplniť tlačivo typu S, v programe z www.novezdravotnictvo.sk, tlačivo A a B, vyplnim v pohode, ale keď otvorim formular S, tak mi nedovoli dońho vpisať ani R.Č.
Neviem kde môže byť problém ale ja som si stiahla to univerzálne tlačivo kde si určíš ktorý typ chceš a tam to bolo v poriadku
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

princezna
Prosím Vás pomôžte mi niekto pri riešení môjho problému, nedarí sa mi vyplniť tlačivo typu S, v programe z www.novezdravotnictvo.sk, tlačivo A a B, vyplnim v pohode, ale keď otvorim formular S, tak mi nedovoli dońho vpisať ani R.Č.
Ešte môže byť, že máš nainštalovanú staršiu verziu toho programu 602XML, urob si upgrade.

V staršej verzii išli iba tlačivá A,B
0 0
princezna princezna

princezna je offline (nepripojený) princezna

Dakujem za radu, uz si to vyplnam na univerzalnom tlacive, ale prosim vas, som konatel a zamestnance zaroven, ked vyplnim SB ako konatel a vsade dam nulu, pretoze som nemala ziadny prijem tak mi nechce do tlaciva vpisat riadok S 31, tlacivo SA mam vyplnene spravne
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

princezna
Dakujem za radu, uz si to vyplnam na univerzalnom tlacive, ale prosim vas, som konatel a zamestnance zaroven, ked vyplnim SB ako konatel a vsade dam nulu, pretoze som nemala ziadny prijem tak mi nechce do tlaciva vpisat riadok S 31, tlacivo SA mam vyplnene spravne
A v SB máš všetko vyplnené správne? Pozri či máš všade nuly kde majú byť a či máš správne dátumy. Nemal by tam byť problém.
0 0
princezna princezna

princezna je offline (nepripojený) princezna

skontrolovala som SB, mam vsade 0, aj nas r. B31
asi si to tlacivo vypisem rucne
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

princezna
skontrolovala som SB, mam vsade 0, aj nas r. B31
asi si to tlacivo vypisem rucne
Neviem mne to v poriadku vyplnilo. Skus si to pripadne ulozit a este raz otvorit
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať