Zavrieť

Porady

DEMO VERZIA V POHODE

mám zakúpenú lecenciu na Pohodu lite /len jednoduché účto/. Kázala som si od firmy zaslať demo verziu na podvojné účto. Poslali mi ju a ja som si ju nainštalovala. Len čo sa stalo. Táto demo verzia mi zablokovala prístup aj do mojej už kúpenej pohody Lite . Stále mi vypisuje , že limit je len 100 záznamov a ja mám v peňažnom denníku 752 záznamov, že sa mám registrovať. Ale ja som za predsa registrovala už pri inštálácii. Čo mám teraz robiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

    ta som to ja :-) Hlinkovx
    neviem...ako si to nainštalovala....
    ale ja som to mala predtým ..na C disku jazz a na D disku profi...
    a stalo sa to isté aj mne....bloklo mi profi verziu ....
    v jednom PC čku..môžeš mať nainštalovanú len jednu verziu...pretože sa navzájom bijú...
    odporúčam ti....
    urobiť si rýchlo zálohu v lite - cez program...
    ale aj si pre istotu skopírovať súbor DATA z Program files/Stromware....
    potom musíš demo verziu odinštalovať....a uvidíš...čo to urobí....
    v prípade..že ti zruží aj inštaláciu LITe....tak si to budeš musieť všetko nanovo nainštalovať....a potom obnoviť zo záloh....
    takže budeš musieť mať CD + updaty stiahnuté z netu....pretože nie všetky updaty sú cez CD

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    Na jednom PC sa moze pouzivat aj viac verzii programu Pohoda,ale treba na to registrove switche.Napiset, resp zavolajte do Stormware, tam vam to spravia a poslu.
    Co sa tyka zablokovanej verzie Litte, problem je v tom ze si si demo nainstalovala priamo do svojej ostrej verzie.....Keby si pri instalacii zvolila iny instalacny adresar,tak by si si potom mohla spustat demo a litte samostatnou ikonou Pohody (prip by si si program priamo spustila z instalacneho adresara....)

    Julča je offline (nepripojený) Julča

    Julča
    Ďakujem za rady, ale čo sa týka PC som úplný amatér. Teraz si už pri inštálácii dám pozor. Musela som si na to zavolať odborníkov. Už to mám v poriadku. Demo verziu zvášť a Pohodu lite zvlášť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.