Zavrieť

Porady

aký predmet činnosti s.r.o. pre blogovanie a prípadný predaj reklamného priestoru na vlastnej webovej stránke/blogu?

Zdravím, chystám sa zakladať s.r.o. a chcem pokryť všetky relevantné predmety činnosti. Uvažujem okrem iného aj nad tvorbou obsahu svojich vlastných webových stránok, prípadne blogu, ktoré by som zriadil, keď bude na to snáď čas, a následne aj predajom reklamného priestoru na týchto weboch. Pozerám si zoznam voľných živností, len si nie som istý, ktorý predmet činnosti sa na toto vzťahuje? Žeby 31.5 Reklamné a marketingové služby a 23.1 Počítačové služby? Môžem si uviesť takto maximálne nešpecifické oblasti predmetu činnosti? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Consultix je offline (nepripojený) Consultix

    Consultix
    Kedze ste uviedli aj ciselne oznacenie zivnosti, tak ste predpoklada vychadzali zo zoznamu odporucanych zivnosti vydanych MV SR. V tomto zozname najdete aj presnejsie obsahove vymedzeni tychto predmetov podnikania. Na predaj reklamneh priestoru postacuje predmet Reklamne a marketingove sluzby. Taktiez pre tvorbu www stranok postacuje predmet Pocitacove sluzby. Tvorba vlastnej webovej stranky svojpomocne nie je zivnost, je to vlastna potreba spolocnosti.
    Obratte sa ale na spolocnost, ktora sa zaobera zakladanim spolocnosti a urcite okrem dobrych rad ziskate aj dobru cenu na zalozenie spolocnosti, nez by ste si to riesili vo vlastnej rezii.
    Consultix Este doplnim, ze blogovanie by som povazoval skor za autorsku cinnost, nez podnikanie...

    aký predmet činnosti s.r.o. pre blogovanie a prípadný predaj reklamného priestoru na vlastnej webovej stránke/blogu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.