Zavrieť

Porady

zivnost pre dalsi predmet cinnosti?

Dobry den.

Hladam odpoved na toto.
Znamy ma zivnost na prevadzkovanie pestovatelskej palenice a chce k tejto cinnosti pridat aj vyrobu vina. Neviem presne aky typ zivnosti to ma teraz, ale ak som to dobre pochopil, tak vinohradnictvo a vinarstvo nepatri do ziadnej kategorie a teda toto by bola asi zivnost VOLNA.
Ako sa postupuje. Je potrebne vytvorit novu zivnost, alebo je mozne iba pridat dalsi predmet cinnosti?

Dakujem za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    FAA je offline (nepripojený) FAA

    Som Božie dieťa FAA
    Odporúčal by som konzultovať s príslušným živnostenským úradom, kde budeš ohlasovať živnosť. Tu v KE poradia veľmi radi.

    Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

    Som kto som Jozef I
    Po novele zákona o živnostenskom podnikaní sa na každý nový predmet podnikania vystavuje nové živnostenské oprávnenie. (100,-Sk v kolkoch). Pridať sa nedá už nič. Presné znenie predmetu podnikania by som konzultoval priamo na živnostenskom úrade, nakoľko Vaše znenie nemusia akceptovať.

    zivnost pre dalsi predmet cinnosti?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.