Zavrieť

Porady

Smrdia farebné plastové okná?

ak máte plastové okná z farebnou úpravou (rám laminovaný PVC fóliou), cítiť z nich nejaký zápach?

Výrobca mi dal vzorkovník PVC fólií, aby sme si vybrali farebný dekor, a tie vzorky smrdia ako ďas. Je to taký umelý zápach ako kedysi smrdeli rôzne nafukovacie veci z PVC.

Ak vaše okná páchnu, bolo to len za nova alebo to trvá stále? Od akého sú výrobcu? Sú rámy laminované fóliou, alebo nastriekané? Sú farebné len zvonku alebo aj zvnútra?

Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Mame hnede s dekorom zvonka aj z vnutra, nikdy nic nesmrdelo. Ta nasa uprava bola najdrahsia, je to imitacia dreva, ziadny jednoliaty farebny nastrek.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    marjankaj Zrejme záleží aj od toho, od "čoho" sú hnedé.
    Nandrolon :-))) mozno preto nesmrdia...
    Inac nikdy som neskumal, ci ten dekor, ktory je aj pohmatom iny ako tie klasicke biele, alebo jednofarebne hnede v konecnom dosledku nieco ine.... Napr. ze dekor potah a biele nastrek, nikdy som to neriesil...
    marjankaj Příjde maník k doktorovi a zeptá se ho: „Pane doktore, co je tahle kulička?“ Doktor očuchá, ohmatá, ochutná a říká: „Mno, smrdí to jak hovno, čouhaj z toho chlupy a chutná to také jako hovno, tak to bude asi hovno.“ „No to je možný, já to vytáhl z kalhot.“
    kuorka Biele okna nie su farbene nastrekom, ta farba je zakomponovana uz v plaste od vyroby. Hneda uprava s imitaciou dreva (ale aj rozne jednoliate farby) sa robia nalepenim PVC folie. No a kedze ta je z makceneho PVC (na rozdiel od ramov okien ktore su tvrde a preto zmakcovadla neobsahuju), tak moze pachnut. Preto hladam vyrobcu ktory pouziva folie bez zapachu.
    Mozte mi prosim dopisat aj vyrobcu od ktoreho tie okna mate? DAKUJEM.
    marjankaj A ty si prečo neuviedla toho tvojho výrobcu?
    kuorka Ja este ziadneho nemam, prave sa snazime nejakeho vybrat. Vzorky folii su od firmy Renolit, pouzivaju ich mnohi slovenski vyrobcovia okien...
      zbaliť

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Zvnútra mám biele,zvonku tmavohnedé - je to laminované fóliou a nikdy nesmrdeli.Ani by som také neobjednala...Skús nájsť od iného výrobcu a porovnaj si.

    Smrdia farebné plastové okná?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.