Zavrieť

Porady

Ak som stále zamestnana ale od decembra 2014 som na materskej musím toto uvádzať do životopisu?

Lebo sa bojím že ak to uvediem do CV nikam má nezavolaju ale rovno vyradia...a do súčasnéhozamestnania sa vrátiť skôr nemôžem keďže je kríza a moje miesto je obsadene.ďakujem
veronikasad MD ti už skončila, nezabudni súčasnému zamestnávatelovi písomne oznámiť nástup na rodičovskú dovolenku a predpokladanú dobu jej trvania.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    15 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    hviezdička1984 A prosím ťa na pohovore im to mám povedať ako? Lebo nechcem klamat ale zas ani znížiť svoje šance za to že mám dieťa o ktoré mám postarané
    Tweety Ak sa budú pýtať na prácu vo firme, tak povedz, že si z PP momentálne na RD
    taiko pravdu, vzdy len pravdu
    hviezdička1984 Oki diky...proste do CV nedám ale na pohovore im to poviem aby nebolo zle ked to zistia tak ze
    Tweety tak, tak
    veronikasad Ak ťa prijmu, nezabudni sa v SP odhlásiť z dôch.poistenia ako osoba starajúca sa o dieťa do 6 rokov veku.
    hviezdička1984 Áno to viem ďakujem ...a súčasnému zamestnavatelovi pokiaľ viem nemusím nič oznamovat kým mi beží RD že pracujem inde ze
    veronikasad Že inde pracuješ - nemusíš. Ale požiadala si ho o poskytnutie rpdičovskej dovolenky (písomne) ?
    hviezdička1984 Aké poziadanie? O tom nič neviem ...ked som im volala či niečo potrebuju ako mi skončila materska tak povedali že nič...tak teraz čo?
    veronikasad Tak rýchlo zober papier a píš zamestnávatelovi, že žiadaš o poskytnutie rodičovskej dovolenky v zmysle § 166 odst. 2 Zákonníka práce do (uveď termín). Aby zamestnávatel vedel na akú dobu ma za teba prijať náhradu, Žiadosť zanes osobne alebo pošli poštou doporučene
    hviezdička1984 No len na moje miesto hneď vzali ako som odišla jednu čo sa práve vrátila z rodicovskej dovolenky preto sa nemôžem vrátiť skôr...tak aj v tom pripade to treba prosím? Lebo ja som sa aj na úrade aj na SP aj u zamestnavatela pýtala čo treba ked idem z MD na RDd a všetci že nič taketo
    Tweety ak si o RD nepožiadala a nechodíš do práce,, môžu to brať ako porušenie PD
    hviezdička1984 No pekne...to mi nikto nepovedal a ja som to teda vôbec netušila...a teraz nevadi ked im to pošlem s mesačným oneskorením?
    veronikasad Akú pracovnú zmluvu máš uzatvorenú (na dobu určitú-zastupovanie počas MD alebo neurčitú ?
    hviezdička1984 Na dobu neurčitú...len u nás nefunguje návrat na to isté miesto dokonca ani oddelenie...ponúknu tí prácu podobnú tvojej pozicii...len teraz sa neda vrátiť skôr lebo sa prepusta...tí čo sa chcú posielaju naspäť na RD
      zbaliť

    Ak som stále zamestnana ale od decembra 2014 som na materskej musím toto uvádzať do životopisu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.