Zavrieť

Porady

co vsetko si musi mzdar vytlacit a zalozit?

zacali sme zamestnavat a neviem co vsetko si musim ohladom miezd vytlacit a zalozit. Program mi ponuka vela zostav,....ktore sa maju zalozit? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    minimum: výplatný list, potvrdenie o prevzatí výplaty, výkaz do ZP, výkaz do SP,
    na konci roka vytlačiť mzdový list pracovníka, - ale to môže byť zálohované aj v softe tak ako aj ostatné výstupy.

    Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

    Zita4
    Ešte by som dodala, že čerpanie nadčasov kvôli evidencii a čerpanie náhrad príjmu pri DPN a celkove chorobnosť.

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Zúčtovaciu a výplatnú listinu za celú firmu, evidenciu dochádzky, takisto štvrťročné prehľady pre DÚ...

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    bui
    zacali sme zamestnavat a neviem co vsetko si musim ohladom miezd vytlacit a zalozit. Program mi ponuka vela zostav,....ktore sa maju zalozit? Dakujem
    V akom robíš softe?

    bui je offline (nepripojený) bui

    Som vydata, momentalne som na MD..pred MD som pracovala v hoteli ako uctovnicka, vystudovala som na EU odbor uctovnictvo/auditorstvo ...viac bui
    mame program olymp

    ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

    :-D ZuzanaP
    Ja si z OLYMPU tlačím: výplatné pásky, potvrdenie o prevzatí výplatnej páske, rekapituláciu miezd podľa stredísk, výkazy do ZP, SP, rozúčtovanie mzdových nákladov, rekapituláciu zrazenej dane, podklady pre tvorbu soc. fondu, prehľady štvrťročne, hlásenie, oznámenie zrážkovej dane a podľa potreby ostatné dokumenty.

    co vsetko si musi mzdar vytlacit a zalozit?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.