Zavrieť

Porady

arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pochváliť
mne to neustale nacitava a nacitava...nechce otvorit

uz som o tom pisala aj tu http://www.porada.sk/t268773-katastralne-mapy.html ,ale ziadna zmena
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Pochváliť
Otvor si ten článok, dolu pod kódom je ružové Aplikácia je dostupná na tomto linku - rozklikni to. Mapu stačí približovať na dedinu až parcelu. Pri čísle parcely klikneš na krúžok a vľavo budeš mať vlastníkov.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pochváliť
arizona
mne to neustale nacitava a nacitava...nechce otvorit

uz som o tom pisala aj tu http://www.porada.sk/t268773-katastralne-mapy.html ,ale ziadna zmena
Baví...
Najprv trochu štrajkovala mapa v Opere.
Otvoril som v Mozille, išlo normálne...neskôr aj Opera.

Ak vieš, že kde asi chceš hľadať...stačí obec... vieš určiť približnú lokalizáciu na mapke, tak sa preklikáš 2-klikom, alebo vpravo hore sú znamienka + - ...a tými sa nasmeruješ. Je to len o práci s myškou.
Vľavo dole je ikonka na nastavenie situačných máp podľa rôznych možností. Len na danú ikonku daj kurzor, možnosti sa otvoria samostatne.

Screen teraz nedávam, nechce sa mi...ale nie je problém.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pochváliť
Snímka.JPG  
Mária27
Otvor si ten článok, dolu pod kódom je ružové Aplikácia je dostupná na tomto linku - rozklikni to. Mapu stačí približovať na dedinu až parcelu. Pri čísle parcely klikneš na krúžok a vľavo budeš mať vlastníkov.
Zial, stale to iste,aj cez ten ruzovy link. Iba uvodna obrazovka... Nechala som to viackrat nacitat aj pol hodiny
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Pochváliť
Mne sa mapa načíta dosť rýchlo. Potom len točím kolečkom na myši a sa to približuje
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pochváliť
Mária27
Mne sa mapa načíta dosť rýchlo. Potom len točím kolečkom na myši a sa to približuje
Mne sa to vobec nenacita, neviem, kde je problem.PC mi funguje normalne,net mam pomerne rychly,ine stranky nacitava tiez bezproblemovo
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pochváliť
Ak máš ABP - skús ho na tejto stránke vypnúť. Minule mi to on blokoval - len tie bodky chodili a chodili a nič. Vypol som ho a odrazu to šlo. A keď som ho už potom zapol, šlo to i so zapnutým ABP.

Ale ešte viac ma štve, že štátna správa (kapor) uprednostňujú len IE a Chrome - to ich ActiveX! Vo FF na katasterportáli mapu neotvoríš... Takto LV, č.p. si zistíš tam a na mapka.gku.sk/mapovyportal si to vyhľadáš...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pochváliť
ABP ma napadol hned,vypla som ho,ale nepomohlo./ Mam Firefox/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pochváliť
Teraz som skúšal niečo iné - kedysi som spomínal aj blokovač uBlock Origin. Všimol som si, že ak je aktívny - ani mne sa to neotvorí....
Nemáš ho náhodou tiež?
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pochváliť
misoft
Teraz som skúšal niečo iné - kedysi som spomínal aj blokovač uBlock Origin. Všimol som si, že ak je aktívny - ani mne sa to neotvorí....
Nemáš ho náhodou tiež?
Diky, po vypnuti mi uz mapka funguje. To ma vobec nenapadlo, ze to moze narobit takuto galibu
1 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Pochváliť
Teda, ľudia, vy ste esá! Ja by som tie veci ani nenašla - ani s baterkou !
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pochváliť
arizona
Diky, po vypnuti mi uz mapka funguje. To ma vobec nenapadlo, ze to moze narobit takuto galibu
uBlock Origin totiž používa rozšírený list filtrov....
0 0

Porady, ktoré by ťa mohli zaujímať

Prihlás sa a sleduj na hlavnej stránke len Porady, ktoré ťa zaujímajú.

Podobné témy

  1. Príspevkov: 3, Posledný príspevok: 17.11.13
  2. Príspevkov: 7, Posledný príspevok: 18.11.10
  3. Príspevkov: 8, Posledný príspevok: 18.05.10
  4. Príspevkov: 3, Posledný príspevok: 24.07.09
  5. Príspevkov: 11, Posledný príspevok: 29.04.07