Zavrieť

Porady

Lenovo a 1000

Zdravim vedel by mi niekto poradit presny postup ako nastavit aby som nevolal utajeny? Skusam neviem to najst dik
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Nepoznam presne tvoj typ,skusim iny,mozno ti pomoze:
Nastavenia- nastavenia aplikacii-nastavenie hovorov. Mozno to nastavis tam,ak nie rozklikni si tam- dalsie nastavenia a tam by ti malo ponuknut 3 moznosti. Odklikni si " zobrazit cislo".
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

Dik nastavenia hovorov nikde najst je tam len strasne vela aplikacii asi mi nic nezostava len ist k predajcovia...chyba je v tom ze som v nemocnici a nikto nedviha utajene cislo
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Skus si pozriet manual,ci tam nenajdes viac https://najdinavod.sk/navod-na-lenovo-a1000/
0 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

Dik nasiel som nejake veci ale totp nie navyse cez pomaly mobil net :-(
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Potrebuješ zrušiť funkciu CLIR
Malo by to platiť u všetkých operátorov
Deaktivácia funkcie CLIR len pre jedno číslo *31# xxxxxxxxxxx (hovor) -xxxxxxx je tel. číslo.
Ak chceš overiť či je CLIR aktívne alebo neaktívne zadať len *#31#
0 0
carolitos carolitos

carolitos je offline (nepripojený) carolitos

Vypisuje mi to: odchadzajuva identifikacia a volajuce v predvolenom nastaveni je identifikacia obmedzena. Dalsi hovor: obmedzene
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

carolitos
Vypisuje mi to: odchadzajuva identifikacia a volajuce v predvolenom nastaveni je identifikacia obmedzena. Dalsi hovor: obmedzene
akeho mas operatora? Skus zavolat na ich zak.linku,mozno ti to budu vediet na dialku zablokovat
0 0
viktorviktor viktorviktor

viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

Identifikácia volajúceho službou Google je predvolene zapnutá na zariadeniach s Androidom 4.4 alebo vyšším. Ak ju chcete zapnúť alebo vypnúť, postupujte nasledovne:

na A1900 funguje takto

telefon /zelený, dole/ - tri bodky vpravo hore /ikona ponuky/ - nastavenia -na zobrazeného opereátora /u ktorého nezobrazuje čislo/ -nastavenia - -dalšie nastavenia - identifikacia volajuceho - tam odfajknúť a/predvolené sietou b/ skryt čislo c/ zobrazit cislo
Naposledy upravil viktorviktor : 02.02.16 at 14:43
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať