Zavrieť

Porady

účtovanie sro za 1000.-SK

V KE sa vyskytli firmy, ktoré účtujú sro za 1000.-Sk. Práve som dala výpoveď lekárke -sro , ktorá mi radila ako mám podnikať aby som finančné vyšla. Mám mať 50 firiem sro a a jednotnú sadzbu 1000.-Sk. Tak som sa rozhodla dať jej výpoveď a radšej budem štrikovať. Čo vy na to???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Nike je offline (nepripojený) Nike

    Nike
    Koalko, žiaden strach, nie som síce z KE, ale mám niekoľko klientov, ktorí to skúšali v podobných firmách a teraz sú radi, že môžu zaplatiť oveľa viac a spokojne spávať.

    Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

    Katarína STR
    Prosím Vás ja si práve zakladám s.r.o. čku, ale neviem presne aké zmluvy /teda §/
    mám s nimi spísať. / s mojími zákazníkmi/
    Prosím Vás mohol by mi niekto z vás poslať mailom vzor takejto zmluvy.

    Budem veľmi vďačná.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Mne ako "softvéristovi" sa strašne páči, keď sa tu lidičky sťažujete, ako Vám partner - firma ktorú účtujete, málo platí, chce znižovať Vašu odmenu a podobne, a na druhej strane tu "letí" softvér, ktorý je čo najlacnejší alebo najlepšie zadarmo, veď prečo by ste mali niečo platiť SW firme, keď sa dá aj inak.
    človiečik Vladimír Ozimý
    ja si tiež neviem predstaviť keby som mal uctovat s.r.o. ktora ma 10 000 položiek za 1000 sk mesacne. To potom ta praca musi aj vyzerat. Ja si myslim ze cena sa ma odvyjat od polozky.

    maja je offline (nepripojený) maja

    maja
    Jožko, to sme my Slováci, platiť čo najmenej a inkasovať čo najviac. Tiež si myslím, že je to o dokladoch, mám sro ktorej ani pri najlepšej vôli nenarátam viac ako 1000 Sk.

    Majka je offline (nepripojený) Majka

    Majka
    mate niekto stanovene ceny priklad> faktura 10.- pokl.doklad 5.- b.v. mes. 100.- a podobne?

    ESTER je offline (nepripojený) ESTER

    ESTER
    Ja by som k tomu povedala toto. Účtovník je osoba s najväčším rozhľadom v zákonoch a nemajú na nás ani právnici. Ale v cenovom porovnaní je medzi nami priepastný rozdiel - v náš neprospech.

    kori je offline (nepripojený) kori

    kori
    ste viac za pausal alebo cenaxpocet dokladov(samozrejme v rozumnych poctoch dokladov)?

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Som za pausal, dohodnuty na zaklade predpokladaneho poctu poloziek (od-do) a zoznamu vykazov, zoznamov, hlaseni, ... o ktore sa bude starat.

    Az ked dojde k prekroceniu alebo rozsireniu, budeme sa bavit o novej cene.
    Ak nieco zo zoznamu povinnosti vypadne, pojdeme s cenou dolu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.