Zavrieť

Porady

Vydieranie cez internet

Dobry den potreboval by som poradit ohladom kyber vydieranie. Neznama osoba chce odo mna penazne prostriedky. Ak mu zaplatim odosle video celkom slabej kvalite z clovekom dost podobajuceho sa na mna vsetkym znamim. Co mam robit
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Lolkacik
    Dobry den potreboval by som poradit ohladom kyber vydieranie. Neznama osoba chce odo mna penazne prostriedky. Ak mu zaplatim odosle video celkom slabej kvalite z clovekom dost podobajuceho sa na mna vsetkym znamim. Co mam robit
    Ak zaplatíš, odošle video.
    Ak nechceš, aby poslal, tak neplať.

    Hlasovalo 7 pouzivatelov

    Užitočné (5)
    marjankaj, vlado 33, mareko, Lolkacik, Lapko
    Neužitočné (1)
    Nevhodné (1)
    3
    misoft Pre upresnenie: u takýchto - zaplatíš, príde ďalšia požiadavka na vyššiu sumu. A na 100% má prd a nie video....
    Ignorovať! Ignorovať!

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    no..nieco tu nesedi...... neznama osoba pozna tvojich znamych........ ak si nic netocil.......tak preco ta to zaujima............ v kazdom pripade aj tak nikto nema pravo ta vydierat......mas moznost podat trestne oznamenie.
    Lolkacik Kontatovany som bol.cez fb od tial su priatelia a neviem od kial je ale javi sa ako by bol z francuzka
    misoft No cez Knihu fasov.... tak je to jasné.... tvoj kamarát má kamaráta, ten má kamaráta, ktorý má kamaráta a šmejd možno niekomu vliezol a stiahol všetkých kamarátov, i kamarátov kamarátov........ Má bohatú zbierku....

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Je to scam. Ignoruj to. Nič sa nestane. Po SR chodia desiatky tisíc takých mailov. Je to Nigérijský scam.

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    Chudak clovek, ktory na priatelov, ktori zoberu vazne kazde video v nizkom rozliseni, ktoreho akter sa podoba na daneho cloveka. Kazdy rozumny clovek k tomu zaujme rozumne stanovisko. A rozumny clovek sa neboji hrozby takeho videa. Zober si priklad nasho precedu a hlasu jemu podobneho. Uplne na salame. To je vyrovnany clovek

    Lolkacik je offline (nepripojený) Lolkacik

    Lolkacik
    Celkom dost velky risk myslim ze doticnej osobe je to jedno komunikuje v anglictine a zacinal na 15 000 potom 500 a zrazu mu uz staci aj 20 peniaze chce aby som poslal na nejaky nom organizaciu cez western union
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    bodliak Ha ha ha.
    Nigerijsky scam, dalsi level ?
    duves Takže už neposielaju maily typu: Velka vyhra, pošlite meno a číslo účtu?
    Lolkacik Co ho mam bloknut alebo co
    BlackRoses Ignorovať...
      zbaliť
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mareko Asi preto, lebo to už nie je za 15 000 ale "iba" za 20 ... výhodná kúpa - akcia ...no nekúpte to, keď je to také lacné
    Lolkacik Zablokoval som ho este pise cez skzpe pri tej nizkej kvlaite videa je tam dost velka podoba
    misoft Nepreukázne..... takýchto šmejd videí sa dá narobiť fúra. V Skype daj blokovanie toho šmejda. Nič ti už nebude chodiť od neho.
      zbaliť
    Lolkacik Chvilami uz som aj rozmislal ci to naozaj nie som ja vide je rozmazane a keby vidite mna a to video urcite by som sa z toho nevikecal

    Lolkacik je offline (nepripojený) Lolkacik

    Lolkacik
    Nie je to cez mail a vyriesim ro ignorom, len dufam ze nebudem muset vysvetlovat ci som to ja alebo nie povecme si kto len tak uveri ze neni som to ja kvalita videa je fakt chaba ale dosti mne podobma
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Ja sa vraj dosť podobám na Bruse Willisa...

    ...ale keby som vravel, že som mal sex s jeho ex, s Demi Moore, tak sa spoločnosť umláti od rehotu o podlahu....
    misoft - fakt vyzeráš ako Bruce Willis....a s tou Demi Moorkou - Bruce by si ublížil pri páde na zem od rehotu.... ty si iný level....nejaká oná - Demi - nie je ťa hodná....
    Cudak Ako to dopadlo a sa môžem opýtať?
      zbaliť

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Videl som mnoho súkromných videí, Skrúcaného ako sa mu priateľka hraje s pipíkom. Súkromnú zbierku videí Paris Hilton pri sexe. A teba Lolkacik vidieť nemám? Sa hanbíš? Pokiaľ si poskytol videa soc. sieti, nečuduj sa. Dal si niekomu pamäťovú kartu, mobil alebo iné prenosné médium? Pokiaľ je to vírus, ignoruj to.

    Vydieranie cez internet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.