Zavrieť

Porady

Reklamácia čižiem

Dobrý deň,
kúpila som si kožené čižmy v ECCO. Naimpregnovala som ich a popraskali. Je toto dôvod na reklamáciu? Ešte nie sú nosené.
Ďakujem.
Andrea
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ak si ch naimpregnovala spravnym sprejom a postupom, tak ano.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Podľa mňa nie.
    Nové čžmy nie je potrebné impregnovať.
    ------------------------------------------------

    Očistenie a ošetrenie znečistenej obuvi

    V prípade znečistenia textilných častí odporúčame jednoduché čistenie vlažnou vodou a špongiou či kefkou s možným použitím mydlovej vody (nie prášku na pranie alebo saponátu). Nečistoty opatrne odstráňte kefkou či špongiou.

    Povrch obuvi zo syntetických materiálov sa ľahko čistí vlhkou handričkou. Topánky po umytí ošetrite čistou suchou handričkou. Obuv z hladkých usní po očistení kefkou alebo jemne navlhčenou handričkou ošetrite krémom na obuv vo farbe materiálu a po uschnutí preleštite flanelovou handričkou. Na zlepšenie vzhľadu, životnosti a zvýšenie vodoodolnosti môžete použiť bezfarebné impregnačné prípravky (podľa farby materiálu).

    Topánky zo svetlých usní po ošetrení vhodným krémom mierne stmavnú. Pred ošetrením skontrolujte symboly na etikete s informáciou o druhu materiálu a jeho odporúčanom spôsobe ošetrenia.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j v živote som taký sprej na boty nedávala...neviem dajako mi to príde ako umelý marketingový produkt....
    buchač Ja tiež nie...existujú iné spôsoby.
    lujza.j hlavne bez chémie.....
      zbaliť

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Posledné čížmy som kupovala v januárových výpredajoch v predajni Ľubica v Blave. Priamo v predajni majú stroj na impregnáciu zakúpenej obuvi (za poplatok) - s touto službou som spokojná.

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Reklamuj, nové čižmy nemajú čo praskať, predpokladám, že si použila prostriedok na kožu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.