Zavrieť

Porady

Ako opravit v RLFO chybne zadany typ dohody?

Narychlo som potrebovala prihlasit dohodarov do SP,a na zaklade info, ktore som dostala, som usudila, ze ich prihlasim na dohodu o vykonani prace s nepravidelnym prijmom. No po kludnom premysleni a konzulatacii s konatelom, malo ist o dohodu o pracovnej cinnosti s pravidelnym prijmom, ide o opakujucu sa cinnost...

Najlepsie riesenie mi pride, poziadat o zmenu v RLFO, len nebudu okolo toho nejake opletacky? Predsa len, dohoda mala byt podpisana vopred....

Alebo viete poradit inu cestu? Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lenka298 je offline (nepripojený) Lenka298

    Lenka298
    Mali sme podobný prípad, keď zamestnávateľ prihlásil zamestnanca na dohodu namiesto hlav. pracovneho pomeru. Spravil zmenu, ale potom mi nechcelo zobrať mesačné výkazy. Po konzultácií s pracovníčkov SP som urobila RLFO - Zrušenie prihlásenia, a následne Novu prihlášku.

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Škoda, že si sa nepýtala hneď, ako si zistila chybu, teda pred polnocou. Pošli správny RLFO a po jeho akceptácii ten chybný zruš. Ak sa mýlim, dievčatá- skúsené poraďáčky ma ráno opravia.
    http://www.lenkakrcmarova.sk/4-chyby...ka-upozornuje/

    Ako opravit v RLFO chybne zadany typ dohody?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.