Zavrieť

Porady

Zaciatok podnikania vrtanie studni

Ahojte poradaci chcem zacat podnikat v oblasti vrtania studni mam ponuku na vyhodnu kupu vrtnej supravy ale neviem ako zacat ake povolenia na vykonavanie cinnosti potrebujem aku zivnost si musim otvorit odkial zhanat dokumentaciu ci sa musim niekde zaregistrovat ci nepotrebujem neaky certifikat k cinnosti pripadne ci sa niekde nerobia skolenia za rozumne odpovede vopred dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bjuty smis je teraz online bjuty smis

    bjuty smis
    prieskum trhu si si spravil ?

    aký je dopyt po vrtaných studniach ?
    aká je konkurencia ? najmä v okolí ?

    prečo majitel predáva tú súpravu - za tebe výhodnú cenu ?


    či najprv vrazíš prachy a potom sa uvidí ?
    stevo19862 Prieskum neviem ako spravit.dovod predaja nikto nepovie ze krachuje v okoli nieje vela firiem co sa tomu venuje len neviem kde zacat spolieham sa len na reklamu.niektore firmy maju po 3-4 stroje a nestoja malo penazi.

    chandler je offline (nepripojený) chandler

    chandler
    skolenie myslis k vrtaniu alebo k podnikaniu?
    stevo19862 Aj k vrtaniu aj podnikaniu kazda dobra rada sa prida.
    chandler k podnikaniu toho moc nepotrebujes skolit, staci ti zivnost. ale k vrtaniu budes toho potrebovat viac, ale na to skolenia nie su. najviac ti asi povie ten co ti tu supravu predava. a potom musis vela hladat na nete. BOZP. nejake povolenie od vodarni mozno,...
    nemusis dakovat, viem ze som moc neporadil

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft

    Očuj - Števko.... ty si nejaky mimoriadne činný....
    Vŕtanie studní, autoumyvárka http://www.porada.sk/t272760-bezdoty...ml#post2777147 , kaderníctvo http://www.porada.sk/t224561-zriaden...nnom-dome.html
    stevo19862 Ja viem ze som cinny manzelka uz ma kadernictvo a ja nechcem stale na niekoho robit tak sa snazim nieco zaujimave najst tiez nas od kadernictva odradzali (bez obecnej vody sa nemam do toho pustat) fungujeme na plny vykon tak sa snazim hladat nieco aj pre seba

    marpo1 je offline (nepripojený) marpo1

    marpo1
    Dobrych vrtacov nikdy nie je dost. Zaklad je mat kontakt na fakt dobreho prutikara, nie len takeho co najde neake prve splaskove vody plne bordelu s presiaknutych zump. A samozrejme vediet reagovat na problem lebo sa ti casto moze stat ze veci sa nevyvijaju tak ako si si predstavoval...teda nepojde vrtanie presne podla scenara ale ty uz budes mat kopec odrobene a vody nikde pripadne narazis na skalu...
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    bjuty smis veríš na prútikárov ?

    fakt veríš, že na jednom mieste nie je voda, ale o 5 m vedla už je bohatý pramen ) ???
    marpo1 no nie ze verim na prutikarov ale som presvedceny ze to funguje su ludia tzv "senzibili" ktori realne vidia a citia veci co ini nie alebo si tieto schoposti jednoducho nikdy nerozvijali aj ked ich maju.
    Mam aj skusenost s prutikarom na ktorych som predtym pozeral cez prsty a realne som presvedceny o tom ze vedia presne trafit dobry zdroj. Samozrejme nie kazdy je dobry tak ako pri vsetkych profesiach...
    bjuty smis minule ich akurát riešili v tv, niekde v nemecku..

    dali mu 15 kýblov a mal určiť, v ktorých je voda a ktoré sú prázdne...
    iná blamáž pre majstra prútikára....

    a naozaj si myslíš, že na 1 mieste voda nieje a o 5 m dalej už je ??,
    marpo1 precital si si co som napisal? lebo potom ta tvoja otazka a koment mi pride uplne odveci
    bjuty smis prečítal...

    si presvedčený, že to funguje......že " senzibili " realne vidia a citia )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

    ja som napísal, že som videl program, kde ich skúšali a úplne pohorel najznámejší nemecký " prútikár "

    mal menšiu úspešnosť, ako štatistický priemer....
    čo sa ti zdá na tom od veci ?

    z takých ako ty sa im musí krásne žiť )))))
    p.s.
    a ako je tá voda v zemi od seba oddelená , ked na jednom mieste nie je a o 5 m vedla už podla prútikára je ?
    marpo1 nema zmysel s tebou komunikovat ked si ani nedokazes precitat co som ti napisal.
    Pred par rokmi som mal podobne zmyslanie a tiez by ma nikto nepresvedcil.
    A ta relacia co si pozeral, netusim o com to mohlo byt a ako prisli na "najznamejsieho nemeckeho prutikara", ci to je neaka lokalna celebrita alebo co ale ja co poznam ludi co sa tomu venuju tak by sa rozhodne nikto z nich nesiel pretrcat do televizie...
      zbaliť

    faro1 je offline (nepripojený) faro1

    faro1
    No predovšetkým potrebuješ vodičské oprávnenie skupiny C.
    http://www.porada.sk/t272760-bezdoty...ml#post2777147
    Naposledy upravil faro1 : 17.03.16 at 05:23
    stevo19862 Opravnenie C mam pracujem ako vodic z povolania

    Zaciatok podnikania vrtanie studni

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.