Zavrieť

Porady

Výpis z registra trestov z mexika

Vybavujem pre nášho budúceho zamestnanca z južnej kórei povolenie na pobyt za účelom zamestnania, a potrebujem aby doložil aj výpis z registra trestov z mexika, keďže tam rok pracoval. Viete mi poradiť ako tento výpis z registra trestov z mexika získať? Na Mexickej ambasáde vo Viedni som nepochodil, vraj sa to cez nich nedá. Vopred ďakujem za pomoc a usmernenie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    To musí byť veľmi dôležitý a nutný zamestnanec pre vašu firmu, keď vy zaň vybavujete výpis z registra trestov zo zahraničia...

    By som bol aj zvedavý, či by to isté platilo pre našinca....

    Mimochodom, neviem, ako je to v Mexiku, ale u nás môže požiadať o výpis len osoba, o ktorú sa jedná, alebo organizácie určené podľa zákona.

    Myslím si, že o ten výpis by sa mal teda postarať - požiadať budúci zamestnanec. Vy ako firma na to nemáte právo.
    -----------------------------------

    DOPLNENIE :


    Osvedčenie o bezúhonnosti

    Účelom vydanie užívateľovi je spracovaný dokument potvrdzujúci, či majú alebo nemajú záznam v trestnom registri, preukážu náležitý ohľad voči individuálnych práv. Primeranosť ktorá sa konala o vydanie certifikátu alebo správy čistý trestný register, je založený na článkoch 15, 16, 17, 18, ​​19, 20 a 21 zákona o používaní elektronických médií v štáte Mexiko, v prospech občanov, a tiež poskytujú väčšiu postupy v oblasti bezpečnosti a monitorovanie a vykonať osobné služby.

    Začnite svoj ​​postup online: žiadosť o osvedčenie alebo žiadna správa kriminálnu minulosť.
    http://pgjem.edomex.gob.mx/certificado_no_penales
    Naposledy upravil buchač : 23.03.16 at 22:09
    Lubo1slav Samozrejme, že o výpis musí požiadať on sám, ale ja musím zistiť ako a kde.
    buchač Doplnený príspevok

    Výpis z registra trestov z mexika

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.