Zavrieť

Porady

Výpis z registra trestov

Milí poradcovia, prosím o radu. Idem si založiť živnosť, v informáciách som našla, že potrebujem aj výpis z registra trestov. Kde v Bratislave je register trestov? Viem, že kedysi bol na Kvetnej ulici, ale vraj sa už dávno presťahoval? A tlačivo je aj niekde na internete? Aký kolok sa platí? Aké sú úradné hodiny, alebo dá sa aj poštou? Poradíte mi niekto?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    Oddelenie registra je stale na Kvetnej,bol som tam asi 2 mesiace dozadu.Na register je kolok 100 Sk a na na žiadosť o ZL 1000 Sk.Na register je najlepšie ísť osobne,dostaneš ho na počkania cca 10 min a tlačiv je tam plna čakáreň aj s návodom na vypísanie.

    JURAJ55 je offline (nepripojený) JURAJ55

    JURAJ55
    IDEM SI OTVORIŤ ŽIVNOSŤ A K JEHO VYBAVENIU POTREBUJEM AJ VýPIS Z REGISTRA TRESTOV. CHCEM VÁS POŽIADAŤ, ČI MI VIETE PORADIŤ, KDE BY SOM SI MOHOL STIAHNUŤ TOTO TLAčIVO, NAKOĽKO BY SOM TO CHCEL VYBAVIˇELEKTRONICKOU POŠTOU.
    Luba2
    Milí poradcovia, prosím o radu. Idem si založiť živnosť, v informáciách som našla, že potrebujem aj výpis z registra trestov. Kde v Bratislave je register trestov? Viem, že kedysi bol na Kvetnej ulici, ale vraj sa už dávno presťahoval? A tlačivo je aj niekde na internete? Aký kolok sa platí? Aké sú úradné hodiny, alebo dá sa aj poštou? Poradíte mi niekto?

    Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

    Zdeni
    [quote=JURAJ55]IDEM SI OTVORIŤ ŽIVNOSŤ A K JEHO VYBAVENIU POTREBUJEM AJ VýPIS Z REGISTRA TRESTOV. CHCEM VÁS POŽIADAŤ, ČI MI VIETE PORADIŤ, KDE BY SOM SI MOHOL STIAHNUŤ TOTO TLAčIVO, NAKOĽKO BY SOM TO CHCEL VYBAVIˇELEKTRONICKOU POŠTOU.


    Elektronickou poštou to asi nevybavíš, lebo to musíš osobne zaniesť na register, kde to skontrolujú s tvojím OP. Tlačivo skús na www.obcan.sk, alebo na gen. prokur.
    Elena Navrátilová
    U nás sa vybavuje na Mestskom úrade na matrike. Musíš sa podpísať do tlačiva za 50,- Sk a na žiadosť dávaš 100,- Sk kolok. Všetko to zapisujú do matričnej knihy, aj tam sa musíš podpísať. Oni to posielajú poštou. Tebe už len príde zvyčajne do 10-14 dní domov. Toto asi nemáš šancu vybaviť elektronickou poštou. Ale ak by náhodou daj vedieť. U nás je to takto.

    dana9 je offline (nepripojený) dana9

    právnik dana9
    JURAJ55
    IDEM SI OTVORIŤ ŽIVNOSŤ A K JEHO VYBAVENIU POTREBUJEM AJ VýPIS Z REGISTRA TRESTOV. CHCEM VÁS POŽIADAŤ, ČI MI VIETE PORADIŤ, KDE BY SOM SI MOHOL STIAHNUŤ TOTO TLAčIVO, NAKOĽKO BY SOM TO CHCEL VYBAVIˇELEKTRONICKOU POŠTOU.
    JURAJ55



    Tlačivá pre občanov sú prístupné na každom orgáne prokuratúry, alebo v obci, ktorá je matričným úradom a v zahraničí na zastupiteľskom úrade Slovenskej republiky. Prostredníctvom Internetu nie sú prístupné. Ak si občan rozmnoží tlačivo na kopírovacom stroji, musí upraviť rozmery kópie na veľkosť podľa originálneho formulára, inak žiadosť nebude vybavená.
    V súčasnosti vybavuje Register trestov Generálnej prokuratúry Slovenskej republiky žiadosti na počkanie len v Bratislave v podateľni na Kvetnej ulici.
    Na ostatných pracoviskách (prokuratúry a obce) sa predlžuje o čas doručenia Slovenskou poštou. Vybavenie žiadostí, ktoré idú poštovým stykom trvá väčšinou 1 až 3 dni.

    Všetko potrebné info je na stránke generálnej prokurátury.

    http://www.genpro.gov.sk/index/go.php?id=59&dok_typ=1#tla%E8iv%E1



    dana



    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    http://www.genpro.gov.sk/index/go.php?id=59

    http://portal.gov.sk/Portal/sk/Defau...tID=39&aid=487

    http://www.slovakembassy-us.org/wwwA...l%20record.doc


    Môžeš aj zadať www.google.sk
    vypíš do hľadania Výpis z registra trestov a tam máš kopec informácii a taktiež aj konkrétne v mestách, kde a na akej adrese príslušný dokument vybaviť.
    Naposledy upravil Zita5 : 05.07.06 at 10:54

    Výpis z registra trestov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.