Zavrieť

Porady

Reklamacia ojazdeneho auta

kupil som pred 6 mesiacom auto octaviu nie z bazaru a teraz odisiel motor treba vymenit 1500 eur stoji v servise mozem nieco robit bol pisane kupno predajna zmluva DAKUJEM http://www.vzory-zmluv-zadarmo.sk/ob...ji-automobilu/ - toto sme podpisali ODISLI Ventily musel som kupit iny motor
Naposledy upravil Peto29 : 22.04.16 at 14:18
4 komentárov     zbaliť
misoft Hmmmm.... internetový vzor..... a aká bola skutočnosť? Vozidlo ste si prezreli? Boli ste si ho pred kúpou otestovať, prehliadnuť v servise? Nie? Tak potom ste ho kúpila tak, ako beží a leží (tak ako je) - tedy i s (možno) vylágrovaným motorom.... Takto je to váš problém.....
Peto29 skutocnost toto iste otestovali sme bol aj v servise a tak som ho kupil
ivka70 A co chces po pol roku, aby ti predavajuci uhradil cenu opravy? Zatajil ti snad nejaku vadu motora, ktora sa prejavila az po pol roku?
misoft Nuž na jazdenku je tuším 6mes. záruka. Takže, ak by ste chceli nejakú zľavu a pod. museli by ste dokázať, že predávajúci o chybe vedel a zamlčal ju. Pretože to môže byť aj skrytá vada (a o tej predávajúci vedieť nemusel).
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    To znamená, že ventily sa stretli s valcami. Ako prvé si si mal dať skontrolovať rozvody v servise, alebo hneď vymeniť, teraz je neskoro. Toto sa nedá reklamovať po pol roku.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Peto29 rozvody bolo ok ale bol na aute chiptuning a ja som to o nom nevedel
    sosak Vyzerá to na amatérsky, pokútny chiptuning a to je otázka na znalca. Ale nedokážeš, že to bolo spravené pred predajom. Kľudne si úpravu motora mohol spraviť aj ty po kúpe auta. Dokazovanie by určite nebolo ľahké.
    Peto29 Znackovy servis tvrdi ze preto odisli ventily aj cely motor lebo na non chiptuning ked uz vedel ze bude predat dal naspat tovarensku riadiacu jednotku s rozvodom nic nie je
    misoft T.z. vyťahaná rozvodová reťaz - kára teda mala dosť najazdené....
      zbaliť

    Reklamacia ojazdeneho auta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.