Zavrieť

Porady

MODELTEAM - dala som sa nachytat...a co dalej???

Dobrý deň, rada by som sa podelila o moju skúsenosť, neviem či som sa trafila do tejto témy, len neviem už kde s tejto patovej situácie. Ak mi dovolíte, opísala by som vám ju.
V denníku som našla inzerát jednej modeling. Agentúry, že hľadajú detských modelov. Kedze mam vlastne vtedy som mala 6mesacneho synčeka, tak som sa prihlásila a využila som to. Prišli sme, spísali zmluvu-na moju velkuuuu sprostosť som si ju vôbec neprecitala a podpísala, odfotili malého a išli domov. Teraz mi došla ďalšia upomienka s tým, že mam uhradiť spoločnosti za registráciu 20tisic. Ako matka na materskej je to pre mňa vysoká cena. No najviac ma mrzí ako som sa mohla dať tak nachytať.
Keď si spamatne spomínam, tak všetko hralo do karát im a nie mne. Objednali nás na 15:00, no zobrali nás až o 16:10 a môj synček už bol značné nervózny, tým pádom som bola aj ja, už som chcela mat všetko z krku, takže aj tam vidím chybu resp dôvoď, že prečo som nepreštudovala danú zmluvu. A baba len tárala o kastingoch, o aký komparz mame záujem a aký jazyk ovládam a bla bla, ale danú sumu vôbec nespomenula. Veď keby mi len povedala, že odfotíme malého a potom zaplatíte 20tisic, sa otočím na opätku a zbohom.
No teraz neviem čo ďalej, mam to zaplatiť či ignorovať? Ak to budem ignorovať, čo budem mat z toho? Prosím vás, poraďte mi, lebo už nemyslím na nič iné iba čo ďalej.
Ďakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
miskap miskap

miskap je offline (nepripojený) miskap

Bastian Pozri príspevok
Prečítajte si čo píšu vo FAQ na stránke: http://www.modelteam.sk/faq.php
poriadna sila!!!
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

6 mesacneho kojenca ponukat do komparzu? Citam dobre??
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

misomiso
6 mesacneho kojenca ponukat do komparzu? Citam dobre??
Čítaš dobre, ale to bolo pred 9 rokmi. Čítaj aj dátum.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať