Zavrieť

Porady

Mozem dostat penale od Socialnej poistovne ked neprevysuje 3,32 € ?

Mozem dostat penale od Socialnej poistovne ked neprevysuje 3,32 € ? Socialna poistovna nam vyrubila penale (firma - zivnost). Je to niekolko mesiacov dozadu (asi pol roka), pricom skoro kazdy mesiac sme meskali s platbou a tak nam bolo vyratane penale za jednotlive mesiace, pricom ani v jednom mesiaci penale neprevysovalo 3,32 ?
Naposledy upravil ivka70 : 07.06.16 at 11:29 Dôvod: neprevysuje
3 komentárov     zbaliť
kn-alka neberie sa do úvahy penále za jeden mesiac, ale za kontrolované obdobie.
mifo2 Ano, to som sa docital v zakone. Ale ako je definovane to kontrolovane obdobie. Asi tak, ze kazdy si to vysvetli po svojom, tak ako to komu vyhovuje...
kn-alka poisťovňa si počká, kedy sa ti nazbiera, aby mohla vyrúbiť penále
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mifo2 Ano viem, ale moji odberatelia to nevedia. Bohuzial tym nemozem hned po par dnoch naparit penale, lebo by ma poslali kadelahsie. Aj ja by som chcel poslat Socialnu kadelahsie, ale nemozem.
    cinky16 ved ja viem, poznam to...
    Tweety a čo majú odberatelia spoločné s tvojími neskorými odvodmi?
    cinky16 pravdepodobne neskoro hradia Fa a oni dalej nemozu platit...napr. odvody do SP...
      zbaliť

    Mozem dostat penale od Socialnej poistovne ked neprevysuje 3,32 € ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.