Zavrieť

Porady

Vypadavanie vlasov u muza

Dobrý deň, má tu niekto skúsenosť s vypadávaním vlasov? Som už naozaj zúfalý.. Manželka sa zo mňa smeje, ževraj plešina je sexi! No to iste..! Ako to účinne môžem zastaviť? A nehovorte mi, že to nejde! :-D
Naposledy upravil arizona : 29.06.16 at 06:55
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nejde alebo nie...

Buď rád, že manželka sa z Teba "LEN" smeje a berie to z humorom. ... a pokiaľ má názor, že plešina je sexi, tak buď duplom rád...aspoň budeš mať častejší sex.

Ale ak by som sa mal nad tým vážnejšie pozastaviť ?
Nože skús raz zabehnúť na oddelenie onkológie, kde jednotliví pacienti čakajú na tie svoje procedúry.
Mužské plemeno nerieš, to teraz nie je podstatné...či plešina alebo nie, furt je to jedno...teda tým normálnejším.
Ale všimni si tie ženy, ktoré majú na hlave parochne, nakoľko im vypadali vlasy následkom chemoterapie alebo ožarovania.
Deti sú kapitola sama o sebe...krehká dušička dobitá osudom a ešte k tomu na hlave plešina........

Takže TY SI ZÚFALÝ ???
Ajajááááj, môj Ty zlatý a nepekný s pár vypadanými vlasmi...Tvoje problémy na moju pravidlene vykosenú hlavu a Onasisove peniaze by som teda veru chcel mať.
7 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
dmc dmc

dmc je offline (nepripojený) dmc

ostrihat na kratko - velmi kratko - tak cca 1 - 2 mm. Opticky nebude vidiet plesinu. Chodi tak polovica muzov. Zmier sa s tym - cim skor - tym lepsie. Su aj dolezitejsie veci v zivote muza....napriklad fotbal.
4 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

RomanZR
Dobrý deň, má tu niekto skúsenosť s vypadávaním vlasov? Som už naozaj zúfalý.. Manželka sa zo mňa smeje, ževraj plešina je sexi! No to iste..! Ako to účinne môžem zastaviť? A nehovorte mi, že to nejde! :-D
Mna zaujala ta posledna veta...
Ked ti niekto povie, ze to ide, ze ma na to liek, tak ho navrhni na Nobelovu cenu ! Lebo doteraz ziaden ucinny liek nebol vynajdeny ...
3 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Ak máš dedičnú predispoziciu nezastavíš:-)...ak ti chýbajú len napr. mineraly,vitamíny,prípadne si prekonal nejakú chorobu rast sa môže obnoviť a vypadávanie zastaviť
http://casprezeny.azet.sk/clanok/833...davanie-vlasov
2 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Padanie vlasov zastaví podlaha. Zmier sa s tým.
2 0
miselito miselito

miselito je offline (nepripojený) miselito

vies ako sa hovori....hovorit striebro - mlcat zlato...ak nemas co povedat bud ticho...vsimam si tvoje prispevky a bud mas tak nizke sebavedomie, alebo silne komplexy..nechapem ta.
1 0
Estetic Estetic

Estetic je offline (nepripojený) Estetic

Závisí od typu alopecie,ale ak sa jedná o androgénnu alopeciu,dá sa porces len zdržať,nie vyriešiť.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...skús toto...a skús toto..aj hento pomáha!..overené babské recepisy-všetko je nanič..ak si kompletne zdravý a pleška je tvoj jediný problém,tak ani nevieš, kolko ľudí ti závidí!..

(P:S:..moji synovia majú takú kopu vlasov na hlave, že aj ženy by im mohli závidieť-a predsa si holia hlavu na koleno..lebo chlapovi nevyhovie ani-no, čo ti budem hovoriť..skús behnúť kožnej doktorke, možno...
0 0
dusansl dusansl

dusansl je offline (nepripojený) dusansl

Pekný deň prajem,
súhlasím s tvrdením, že na vypadávanie vlasov niet lieku. tento jav totiž nemožno zaradiť do ,,Európu pomenovaných úkazov -či stavov s názvom choroba!!!"
Je jedno či u muža alebo ženy sa jedná o prejav organizmu , nad všetky pochybnosti hovoriaci o: - vážnej výživovej nedostatočnosti ľudského tela
- vážnej poruche činnosti vnútro telových orgánov, či celej orgánovej skupiny
- o mimoriadne nedobrom stave časti alebo celého črevného traktu.
Upresnenie sa dá posúdiť len v kontexte stavu daného organizmu. Ale náprava je dosažiteľná, aj keď musím prízvukovať že značne pomalá.
Pekný deň praje dusansl
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
dusansl
Pekný deň prajem,
súhlasím s tvrdením, že na vypadávanie vlasov niet lieku. tento jav totiž nemožno zaradiť do ,,Európu pomenovaných úkazov -či stavov s názvom choroba!!!"
Je jedno či u muža alebo ženy sa jedná o prejav organizmu , nad všetky pochybnosti hovoriaci o: - vážnej výživovej nedostatočnosti ľudského tela
- vážnej poruche činnosti vnútro telových orgánov, či celej orgánovej skupiny
- o mimoriadne nedobrom stave časti alebo celého črevného traktu.
Upresnenie sa dá posúdiť len v kontexte stavu daného organizmu. Ale náprava je dosažiteľná, aj keď musím prízvukovať že značne pomalá.
Pekný deň praje dusansl
,,

..noo, može skúsiť,recept vraj nie je iba na šediny..
http://radynadzlato.sk/2016/06/27/ro...vlasov-recept/
0 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
To asi tazko - na fotke je mlada dama sediva ako starena.
Pardon, chcel som komentovat pepsikovu nadomnou a akosi to nevyslo.

Roman, v com je problem, ved zovsadial sa hrnu zarucene navody na chudnutie, na vlasy, na ...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Nie je príčinou vypadávania vlasov iné ochorenie ?

Pozri tu :
https://www.google.sk/url?sa=t&rct=j...25801520,d.bGs

Mne pomohla po odstránení príčiny padania vlasov 10-týždňová kúra "zmrazovania" vlasov u kožného lekára, šampon REVALID + nejaká robená "vodička" na masáž hlavy od kožného lekára. Vlasy dorastajú ...
Liečbu hradí zdravotná poisťovňa, nie všetci kožní lekári majú v ambulancii dostatočné zásoby dusíka a nechcú ju robiť (zmenila som kvoli nej kožného lekára)
Naposledy upravil veronikasad : 30.06.16 at 12:34
0 0
4l3na 4l3na

4l3na je offline (nepripojený) 4l3na

ale prosím ťa, to nerieš, keď tak to daj všetko do hola a máš to
0 0
rybka1978 rybka1978

rybka1978 je offline (nepripojený) rybka1978

Videla som raz jeden dokument v telke a vyzeralo to, že naozaj majú na to látku.
Aplikovalo sa to priamo na hlavu.
Musím to dakde nájsť, aj som si to poznačila...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

RomanZR
Dobrý deň, má tu niekto skúsenosť s vypadávaním vlasov? Som už naozaj zúfalý.. Manželka sa zo mňa smeje, ževraj plešina je sexi! No to iste..! Ako to účinne môžem zastaviť? A nehovorte mi, že to nejde! :-D
alópecia ti hrozí????
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

rybka1978
Videla som raz jeden dokument v telke a vyzeralo to, že naozaj majú na to látku.
Aplikovalo sa to priamo na hlavu.
Musím to dakde nájsť, aj som si to poznačila...
Priamo na hlavu .....to faaaákt
0 0
miselito miselito

miselito je offline (nepripojený) miselito

Cau, mne v dosledku choroby vypadavali hrste vlasov. Zacal som pouzivat sampon Revalid + DNC-N aktivator a padanie prestalo. Skoda, ze som o tom nevedel ked mi padalo tak vela. zial nove uz asi nerastu v takom pocte ako by som chcel aj ked sa niekde objavia. pozri stranku biome.sk. Odtial to mam
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Zaujimave recenzie na šop....
http://obchody.heureka.sk/biome-sk/r...?f=3....hlavne tie vymazane
0 0
miselito miselito

miselito je offline (nepripojený) miselito

Akurat to citam a niektore nechapem..ja som odtial objednaval 6x a vzdy to prislo v poriadku a vcas. raz sa stalo, ze nemohli tovar dorucit vcas tak mi zavolali.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
miselito
vies ako sa hovori....hovorit striebro - mlcat zlato...ak nemas co povedat bud ticho...vsimam si tvoje prispevky a bud mas tak nizke sebavedomie, alebo silne komplexy..nechapem ta.
Zle, úplne zle.
Silné sebavedomie mám a nízke komplexy.
Ale Ty si ešte na henten level nedorástol.

Ale šak ja Ti nebránim mlčať...
Tiež si myslím, že vzhľadom k hentým stupiditám, čo píšeš, by si mal radšej lep držať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať