Zavrieť

Porady

prihlasenie auta do ineho okresu

dobrý den pred par dnami som si kúpil auto majiteľ už ma splnomocnenie aby odhlásil svoje auto a mne dal technicky s kolónkou odhodlane a teraz ja keď pôjdem na políciu do ke potrebujem tiež splnomocnenie na prihlásenie ? mam si od neho vypýtať splnomocnenie k prihláseniu ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jackk123 toto som nepochopil vôbec
    splnomocnenie, ak je držiteľ alebo vlastník vozidla zastupovaný, s úradne overeným podpisom splnomocniteľa,
    Katy a R ?? - však ak pôjdeš prihlásiť osobne, tak sa ťa to netýka (len ak by to dakto za teba robil!)
    Žabinka ak miesto teba ako vlastníka a držiteľa pôjde zaevidovať vozidlo na DI kamarát, musí predložiť splnomocnenie od teba s úradne osvedčeným tvojim podpisom, že to môže urobiť namiesto teba..
    Žabinka ale ako píše katy, ak tam pôjdeš osobne, splnomocnenie nepotrebuješ..
    jackk123 už som pochopil takze ja som uz vlastne vlastnik lebo som ho kupil tak potom mi netreba splnomocnenie och dakujem
    buchač ..."mne dal technicky s kolónkou odhodlane "....
    ===================
    Ale ide na vec odhodlane...
    Katy a R nezabudni, že musíš už mať PZP (policajt potrebuje č. zmluvy)
    juraj - my sme pochopili - že "odhlásené" - to je tá "prudká inteligencia "
    Žabinka
    jackk123 pzp uz mam
    buchač Katy a R (Dnes 19:16)
    juraj - my sme pochopili - že "odhlásené" - to je tá "prudká inteligencia "
    =================
    Hehehe...a myslíš, že ja nie ?

    Ja skôr nechápem ten celkový text dojesexovaný v jednej vete..."prudká inteligencia", ruky by som takej polámal a do školy nazad poslal.
      zbaliť

    prihlasenie auta do ineho okresu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.