Zavrieť

Porady

Pomoc s integrálmi a lokálnymi extrémami

Neviete mi niekto pomôcť s matematikou s integrálmi a lokálnymi extrémami ??? Ďakujem
Naposledy upravil ivka70 : 18.08.16 at 11:39
10943032_874047699282054_830407742694771091_n.jpg  
5 komentárov     zbaliť
taiko aky typ pomoci si mal na mysli?
1. Nerozumies zadaniu?
2. Nevies vypocitat?
3. Nechce sa Ti rozmyslat?
luss123 zabudla som napisat ze integraly a lokalne extremy lebo neviem si s tým rady
veronikasad To akože niekto má za teba vypočítať všetky príklady, ktoré si priložila?
luss123 nie nie zabudla som napisat že pomocť potrebujem s integralmi a lokalnymi extremami
taiko teda potrebujes integraly a lokalne extremy
1. vysvetlit, ci
2. vypocitat ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    luss123 nevedel by si mi pomoct teda aspon s tými integrálmi ? prosim ta
    taiko upravil som odpoved . Mas to aj s postupom. Klikni na linku a stlac " GO ". Ak by si chcela vypocitat urcity , musis vo volbe "Options nastavit madze
    Len neviem, ci Ti to bude na nieco platne, ked to nebudes vediet vyucujucemu vysvetlit. Oni totiz o tychto online calculatoroch vedia.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Vieme, ale to nie su veci, ktore by sa dali jednoducho vysvetlit cez internet.
    Odporucam prestudovat najskorteoriu, prepocitat vzorove priklady a potm sa pytat na konkretne veci, ktore by ti v tom priebehu neboli jasne.

    Alebo si na to najdi v okoli ucitela ci spoluziaka, ktory ti to budu schopni osobne vysvetlit.

    Urcite tu nikto nebude za teba tie priklady pocitat a vysledky mas tak ci tak na konci knihy. Tie ti same nepomozu.
    Naposledy upravil ivka70 : 18.08.16 at 12:24
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    luss123 ja to potrebujem proste len vypocitat neni to ani z knihy a nemam ani vysledky ja len potrebujem sa dopracovat k rieseniu a výsledku
    ivka70 A ktory priklad konkterne z tvojej fotky?
    luss123 tie integrály pr. č. 4
    ivka70 https://www.math.sk/skripta2/node11.html
      zbaliť

    harmonika je offline (nepripojený) harmonika

    harmonika
    podľa mňa je to odfotené zo skúšky, nakoľko je v pravo počet možných bodov za výpočet.... a zrejme pán profesor al. profesorka má vo zvyku opakovať na skúške rovnaké príklady...preto to treba zadávateľovi...
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ivka70 Na skuske by potreboval aj postup, nielen vysledok ...
    taiko dal som jej to aj s postupom, len neviem, ci to nebola medvedia sluzba
    harmonika však by priložil papier s postupom výpočtu...čo je na tom divné...
    taiko hej a potom by jej vyucujuci pridal jedno znamienko, alebo jedneho mocnitela niekde a bolo by po ptakach
    ivka70 pise, ze mu staci riesenie a vysledok ....tak taiko pridal
    taiko ja som nic nepridala. Ach ja ubohy zemepan, ja som nevedela a Janosik ma okabatila
    harmonika moja skúsenosť z VŠ spolužiaci mali aj na viacerých opravákoch stále tie isté príklady...posledný čo išli na posledné termíny...mali najlepšie...
    ivka70 co spravi jedno zbytocne a .... a ani matematika to nemusi byt
      zbaliť

    Pomoc s integrálmi a lokálnymi extrémami

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.