Zavrieť

Porady

Ako bojovať proti zdieľaniu fiktívnych zoznamov na verejnosti ?

Dotyčný pridal na svoj facebook profil nove fotky - a to fotky zoznamov mien ľudí. Ide o listinu, na ktorej sú uvedené mená a priezviská istých osôb - v tomto prípade uživateľov, dílerov drog a ľudí závislých na nich ! V podstate je to cele ako pichnúť hrdzavým drôtom do oka - "zoznam feťákov" ktorý uzatvára moje meno..
- Moji priatelia a rodina sú voči nezmyslom podobného charakteru imúnny ! Ale čo moji zákazníci ? Potencial. klienti ? atď atď

-

* ČO JE PODLA VAS NAJLEPŠIE SPRAVIŤ ? POTREBUJEM K TOMU ZAUJAŤ STANOVISKO A PODNIKNÚŤ KROKY S TÝM SPäTÉ
Naposledy upravil ivka70 : 27.09.16 at 10:00 Dôvod: vratenie vymazanej otazky
ivka70 Na tom zozname je vyslovene napisane, ze ide o uživateľov, dílerov drog a ľudí závislých na nich? Ty si na tom zozname nahodou? Preco?
zk24 A je z toho jasné, že je to tvoje meno? Ja mam len na facebooku asi 20 menovnkýn....
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

zk24 je offline (nepripojený) zk24

zk24
Co su fiktivne zoznamy na internete?

Už nič. nadpis už bol doplnený o otázku...
Naposledy upravil zk24 : 13.09.16 at 05:30
5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
buchač ....a ????????

A potom čo ???
korzoo tak asi len počkať, kým to posúdi nejaký Ind v zákaznickom servise FB. Vobec to nie je scifi, vo viacerich pripadoch mi hlasenie fungovalo, fb na to reagoval celkom rychlo, islo ale o porusenie duchovneho vlastnoctva.
buchač korzoo, trochu si ma nepochopil.

Trt do nejakého nahlasovania, to je (povedzme) v poriadku.
Ale ak sa nejaký blbec bude realizovať s tými fotkami aj naďalej, tak čo potom ?
Nie je predsa založiť si X profilov na Booku Fasov a hajde zverejňovať, čo len chce.
korzoo asi je to kvoli inej vlnovej dlzke padla otazka a poradil som cim som dokazal. bez potreby skumat konspirativne aspekty problemu. a hladania suvislosti medzi bohom a evoluciou
buchač Hehehehe...niekedy by bolo lepšie skúmať konšpirácie a súvislosti medzi bohom a evolúciou ako sa zapodievať stupídnymi otázkami......a to nevravím o tom konaní = fotenie a filmovanie nahotiniek kadekým....to je už len fasa hlúposť.
  zbaliť
Príspevok zbalený
spam

Hlasovalo 5 pouzivatelov

Užitočné (1)
jslancik
Neužitočné (2)
Komentár, nie odpoveď (1)
Spam (1)
-3
buchač V súvislosti s otázkou si dovolím tvrdiť, že moja odpoveď nie je vonkoncom komentár.

Ale ak niekto nevie čítať ? Čo už, čo zanedbala škola (žiak, študent), to ja už neovplyvním.....to po prvé.

Po druhé si taktiež dovolím tvrdiť, že niekto len tak z pasie uverejnil meno,mesto, zviera, vec v tých súvislostiach s drogami.

Po tretie ???....že ja sa vôbec miešam do cudzích záležitostí - "problémov" druhých...no nenaseriem si ja radšej do rúk ?

Po štvrté ?
Kto si nevie sám poradiť v určitých situáciách, tak by mu mali vziať občiansky preukaz a volebné právo...lebo ja tento "problém" za problém veru nepovažujem.
kopretinka 13.09.16 18:41 odstránil(a) z Porady

Ako bojovať proti zdieľaniu fiktívnych zoznamov na verejnosti ?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.