Zavrieť

Porady

Nedoplatok zdravotného poistenia SZČO za rok 2015 , zaplatený v r. 2016. Je možnosť uplatniť u zamestnávateľa, ak je v r. 2016 už zamestnancom?

Ak ma SZČO nedoplatok zdravotného poistenia za r. 2015 a od 6/16 je zamestnaná, v čase RZZP ešte nemala zamestnávateľa, výzva na zaplatenie nedoplatku prišla na adresu, tu zaplatila. Má možnosť si i túto sumu uplatniť u súčasného zamestnávateľa alebo musí podať dodatočne daňové priznanie, kde si túto zaplatenú sumu uplatní?
Naposledy upravil jarbug : 19.10.16 at 04:52
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je teraz online Mila123

    Mila123
    takéto situácie rieši DDP, nemôže si odpočítať z § 5 ZDP, nakoľko je to výdavok podľa § 6 ZDP

    Nedoplatok zdravotného poistenia SZČO za rok 2015 , zaplatený v r. 2016. Je možnosť uplatniť u zamestnávateľa, ak je v r. 2016 už zamestnancom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.