Zavrieť

Porady

Čo hrozí zamestnávateľovi ak prihlásil zamestnanca do SP v ten deň ako nastúpil do zamestnania?

Nahlásila sa mi kontrola zo SP a mám zopár restov,jeden krát som nahlásila zamestnanca v ten deň ako nastúpil do zamestnania a 3-krát som zamestnancov odhlásila o 2 dni neskôr ako skončil PP. Čo mi za to hrozí? Stretli ste sa niekto s týmto? Aké boli sankcie zo strany SP?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

    katka 23
    my sme mali kontrolu zo SP v septembri za posledných 6 rokov , tiež sme mali tie isté nedostatky , pri prihlasovaní platí tak ako píše hanelle pred výkonom práce pri odhlásení najneskôr v deň nasledujúci po zániku poistenia, nedostatky spísali v protokole , v zápisnici uložili povinnosť prijať opatrenia na odstránenie nedostatkov, sankcie sme nemali žiadne.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    baculacik ďakujem za reakciu, dúfam, že bez tých sankcií to pôjde aj v našom prípade
    katka 23 to určite, veď aj tam sú ľudia , myslím si že by to bolo iné keby sa tie nedostatky pravidelne opakovali aj po predchádzajúcom upozornení
    baculacik Verte že si na toto už teraz budem dávať veľký pozor
      zbaliť

    hanelle je offline (nepripojený) hanelle

    hanelle
    Ja som zatiaľ mala len prihlásenie zamestnanca v ten istý deň ako začal....tu mi kontrolovali potom jeho dochádzku. V ten deň ako nastúpil nemôže mať vykázaný začiatok práce skôr ako čas nahlásenia do SP, tj že keď bol nahlásený o 8,30 hod, v jeho dochádzke z toho dňa musí byť začiatok min. 8,31 :-D Pri neskoršom odhlásení by mohlo byť "ospravedlnením" napr. tvoja neúčasť v robote pre P, alebo D ak ťa nemá kto v týchto veciach zastúpiť....ale s tým nemám skúsenosť, neviem či to obstojí.
    baculacik ja som práveže prihlasovala až večer o 20:50hod, on sa vrátil z PN-ky (predtým bol u nás ako dohodár a dohodli sme sa, že po skončení PN ho ihneď zamestnáme) a ja som bola práve na odchode a samozrejme keď som sa vrátila úplne mi to vyfučalo z hlavy a až večer ma to napadlo, takže s tým sa nedá robiť nič Zastúpiť ma nemá kto, ja si ako konateľka firmy robím papiere sama, ale to určite pracovníkov SP nebude zaujímať. Sama som zvedavá ako obstojíme.. Ďakujem za reakciu, hlavne ste ma trochu ukľudnili, pretože ma strašili s 2000 eurovými pokutami
    ninka24 Socialna pisťovňa takú vysokú pokutu určite nedá. Pár takých kontrol sme mali a dali nám tak maximálne opatrenia. Ale ak by ste následne mali kontrolu z inšpektorátu práce, tak tam by už 2 000,- mohlo byť - je to najnižšia možná pokuta a "dali by vám nelegálnu prácu" .... Aj keď, ak by sa im to správne vysvetlilo a zamestnanec by v daný deň, kedy bol prihlásený nepracoval - teda by nemal vykázané hodiny, dalo by sa s tým niečo robiť. Teda pri SP by som sa vobec nebála. Ak by to ale bol IP, to bo bolo o inom....

    karka je offline (nepripojený) karka

    karka
    Ja dávam pre istotu aj do zmluvy, že nastupuje v konkrétny čas, aby bola prihláška odoslaná skôr. A pri ukončení.... za každý deň pokuta. 2 dni není taká hrôza. Ale mne neprešlo nič. Musela som ešte urobiť opatrenie, že prihlasovacie údaje mám doma aj cez víkend, ak by sa nejaká zmena robila...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    baculacik A neviete koľko je tá pokuta za každý deň?
    veronikasad sadzobník pokút SP https://www.google.sk/url?sa=t&rct=j...,d.bGg&cad=rja
    baculacik super, ďakujem moc!
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Pokuta od Inspektoratu prace za nelegalne zamestnavanie - nebolo splnene prihlasenie/odhlasenie zamestnanca v lehote podla zakona o soc. poisteni. Pokuta moze byt ulozena do 3 rokov odo dna, kedy bola porusena povinnost, a nemozno ju udelit ak by si uz za konkretne porusenie zaplatila pokutu udelenu inym organom - napr. SP.

    Čo hrozí zamestnávateľovi ak prihlásil zamestnanca do SP v ten deň ako nastúpil do zamestnania?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.