Zavrieť

Porady

Ako spraviť nadpis boldom?

Ahoj,
chcem sa spýtať, ako je možné, že niektoré nadpisy na fóre sú boldom? Veď nadpisy sa nedajú formátovať, iba samotný text. Už dlhší čas nad tým rozmýšľam a stále tomu nerozumiem.
3 komentárov     zbaliť
misoft Veď aj teraz ho máš BOLDom.... Každý Nadpis na Porade je písaný BOLDom.
Okrem toho - formátovanie.... niekedy sa dá použiť tzv TAG. Ale nie všade - v komentároch nie.
Ailise Je boldom, ale iba keď otázku rozkliknem. Vo všeobecnom výpise je nadpis "tenký": http://www.porada.sk/ Tagy som skúšala tiež a nefungovalo to.
misoft Je to dané scriptom stránky, že pri zadávaní otázky je nadpis nastavený na BOLD.
Ak však myslíš v celkovom prehľade otázok - BOLD značí novú otázku, ktorá u teba ešte nebola otvorená. Ak sa otvorí a znova sa prejde do celkového zoznamu - už bude normálna - to je len pre určenie, ktorú otázku si ešte nenavštívila. Tie je to dané scriptom. Je to len pre rozlíšenie aktuálnosti.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Boldom su zobrazene tie prispevky, ktore si este necital - teda necital si podlednu zmenu, ktora v nich je. Insk di ho uz predtym citat mohol.
    Ked si prispevok otvoris a das refresh stranky, tak bol zmizne.
    Naposledy upravil ivka70 : 03.11.16 at 20:27 Dôvod: preklep
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ailise Ďakujem, máš pravdu. Síce to mi napadlo ako prvé, no po rozkliknutí tých diskusií sa nič nezmenilo. Ale teraz som zistila, že to bude tým, že som nemala rozkliknuté všetky stránky z diskusie, iba tú poslednú a to zjavne nestačí.

    EDIT: Ale zase teraz pozerám, že množstvo diskusií je bez boldu napriek tomu, že som ich ešte nikdy nečítala ani nemala rozkliknuté. Ako je to možné?

    Napr. tieto sú všetky bez boldu a určite som ich ešte nikdy nemala rozkliknuté: http://www.porada.sk/feed.php?type=allnew&time=7&page=4
    avalik no uz si ich mala asi zobrazene ... mna zaujima, preco ti to neda spavat
    Ailise Určite nemala, takmer vôbec sem nechodím, tie témy ma ani nezaujímajú a určite by som si to pamätala.. ...Tak spávať mi to dá, len ma to zaujíma

    EDIT: Hm, práve som zistila, že od 4. strany sú úplne všetky nadpisy bez boldu
    misoft Ak niektoré aj napriek tomu, že si ich neotvorila sú tenkým napísané - je možné, že sú to staršie témy, ktoré zostali v zozname.
    Ailise Hej hej, akurát som na to prišla. Ďakujem!
    avalik no a teraz tato tema nebola boldom aj ked ste tu pridali komentare
    Ailise Asi sa to vzťahuje len na odpovede, nie komentáre
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Ak mas na mysli hlavnu stranku, tak to je nastavene systemom ... mozno su boldom tie, kde je nejaka zmena od tvojho posledneho citania

    Ako spraviť nadpis boldom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.