Zavrieť

Porady

Výber vysokej školy

Dobrý večer!
Už dlhší čas pracujem v jednej fabrike. Predtým som polrok chodila na nemenovanú vysokú školu. Nemali sme veľa peňazí, tak výber školy nebol jednoduchý. Pol rok som študovala na vysokej, bola som z toho úplne znechutená, dnes už tam zoberú hocikoho, aj so štvorkami... Úroveň bola katastrofálna, namiesto výučby sme pozerali filmy, chodili sme do čajovne. Po zimnom semestri som išla radšej pracovať, a už som si našetrila peniaze na školu. Zvolila som si odbor Pracovník riadenia letovej prevádzky
Druhý odbor, ktorý ma tiež baví je veterinárne lekárstvo.
Neviem si vybrať z tých odborovo, viem, že ešte mám cca 3, 5 mesice na výber, ale deadline sa blíži. Ktorý odbor má širšie uplatnenie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak mas vztah k zvieratkam, ja odporucam veterinu. Ako majitel zverinca viem, ze najst dobreho veterinara je vzdy problem.
    U veterinara kazdy majitel zvieratiek nech nemalu sumu...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Lucinkajarosikova
    Mám veľmi dobrý vzťah k zvieratkám od škôlky, ale aj k letectve
    Rozhodnutie je na tebe...
    Ako veterinarka mozes mat svoju vlastnu prax ,ambulanciu kde budes chciet,,budes si sama sebe panou v mieste svojho bydliska...
    V leteckej sfere buds zamestnancom,budes zavisla s pracou na urcite miesto,lebo pracoviska nie su v kazdom meste...je na tebe, co ti viac vyhovuje

    Výber vysokej školy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.