Zavrieť

Porady

Internetovy obchod www.zasielkonos.sk - nereaguje na reklamaciu ani urgenciu

Dobrý deň,

objednala som si z internetového obchodu tovar - 2ks, bolo to cez 6euro. Dodali mi len jeden kus - aj ten nebol v kvalite (jasná čína) ako bol slubovaný a druhý kus nedodali ani po uregencii.Podotýkam, že adresu uvedenu na nete nemaju, mozno komunikovat len elektronicky-mailom. Ako sa domáhať svojho práva, buď reklamácie alebo vrátenia peňazí. Je to moja chyba ze som naletela, ale aspon takto upozorním dalších, ktorých by takto oklamali.

Ďakujem
Kabaka123 od zasielkonosa dostávam pravidelne SPAM
Timeat Tiez som si objednala tovar dva krat ten prvy my prisiel a druhy od novembra nikde hlavne,ze penaze si stiahli z uctu .Tiez to bol vianocny darcek pre syna velmi sa tesil a nic neprislo do dnes.Uz som im poslala tri meili a ani odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Domenu zasielkonos.sk registrovala firma ACTIVE 24 sro
    https://www.domeny-webhosting.info/d...zasielkonos.sk
    A v obchodnom registri najdes, kto je vlastnik:
    http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=106097&SID=2&P=0

    Obrat sa na Slovensku obchodnu inspekciu, ka povinne udaje na vratenie tovaru ci odstupenie od zmluvy nemozes ziskat a predajca neodpoveda.
    http://www.soi.sk/sk/SOI/Postavenie-SOI.soi

    A na baliku, ktory prisiel, adresa odosielatela nebola?
    Naposledy upravil ivka70 : 14.11.16 at 13:19
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    bianka117 posielane je to priamo z číny, oni to asi len sprostredkovavaju. Nejde teraz o 6 euro, ktoré som zaplatila, ale ktore tiez mohli byt učelnejšie pouzite, ide o to, koľkých ludí takto oklamu, zvlast teraz pred Vianocami, ked ludia zhanaju darčeky. Nikdy sa mi ešte nestalo, ze čo som si objednala cez internet, zeby to bol podvod, zial zasielkonoš som si neoverila. Takze ludia davajte si pozor. A dakujem za rady, niečo sa ešte pokúsim s tym urobit.
    ivka70 Na SOI mozes dat podnet, prave kvoli tomu chybajucemu kontaktu na vratenie tovaru. Nech ich aspon preveria.
    A objednavaj si sama cez aliexpres, budes to mat lacnejsie a tiez prismo.
    bianka117 http://www.soi.sk/sk/Novinky-SOI.soi
    bianka117 podobné praktiky uz SOI rieši, dúfam ze na zozname sa ocitne aj www.zásielkonoš.sk
      zbaliť

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    Na stranke predajciu nieje uvedeny ziaden kontakt, nazov spolocnosti a ani ICO. Podla mna to nieje ziaden oficialny obchod -
    misoft Mne to skôr pripadá ako podvodná stránka. Hlásenie podvodnej stránky odoslané na Google.

    expeeert je offline (nepripojený) expeeert

    expeeert
    Nie je to celkom podvodná stránka (ak sa to dá tak brať).
    Jednoducho si vytvorili stránku, spravia slovenský popis a všetok tovar objednávajú cez aliexpres. Takže oni zinkasujú peniaze na svoj účet, objednajú tovar na tvoju adresu z Aliexpresu, prepošlú aliexpresu časť peňazí (inak som skúsil pár produktov, celkom slušnú maržu si prihadzujú) a odtiaľ ti to aj príde. A čo Číňania nepošlú, tak to nemáš.
    Preto ani neumožňujú platbu na dobierku, len prevodom.
    A takisto majú aj dobu dodania 10-45 dní (oproti druhým stránkam, ktoré ten tovar majú aspoň niekde v slovenskom sklade) - proste tá cesta z číny je dlhááá
    Ktovie, či ten zisk vôbec nejako zdaňujú...

    Napr.:
    https://www.aliexpress.com/item/Real...08.4.15.rEsdgE

    http://www.zasielkonos.sk/digitalne-...ovnym-zadarmo/

    Inak celkom dobrý biznis, že ma toto nenapadlo skôr. Tuším aj ja niečo také založím...
    Naposledy upravil expeeert : 14.11.16 at 22:16
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka Dostupnosť: Skladom u dodávateľa
    Dodanie: 10 - 45 dní od odoslania
    tam by som si v živote nič neobjednala,aj tak sú to iba samé hovadiny
    expeeert No veď ako píšem, cesta z Číny je dlhá - toľko je dodacia doba z Aliexpresu (to je ten "dodávateľ"). Oni majú vytvorený script na "preposlanie" objednávky. Peniaze zinkasujú a Aliexpresu pošlú toľko čo majú oficiálne.
    buchač expeeert
    ...celkom slušnú maržu si prihadzujú....
    =======================
    Môžem potvrdiť ...
    Pár vecí som si objednal z Aliesu, lebo slovenský predajca je nenažratý.
      zbaliť

    Krtko10 je offline (nepripojený) Krtko10

    Krtko10
    Dobry den ani mne do dnesneho dňa neprisiel objednany tocar od Zásielkonoš a to som objednavala v októbri. Co s tym
    arizona Bud cakat,alebo sa rozlucit s peniazmi...ina moznost nie je.Precitaj si prispevky vyssie.
    bianka117 Mne z dvoch kusov dodali 1 aj to v inej kvalite, na vyhražky, ze to dám na slovensku obchodnu inšpekciu, mi poslali reklamačný hárok, ten som vyplnila, uvedený kus vrátila cez zásielkovnu a do dnešného dňa nemám ani tovar ani peniaze. 26.12 teraz uplynula 30dnová lehota.Ale naozaj to pošlem slovenskej obchodnej inšpekcii, si srandu zo mna robiť nebudú. A kolko takto oklamaných ľudí je a ako na nich pekne zarobili. Za podlý čínsky tovar!!! Doporučujem Vám obrátiť sa tiež na inšpekciu, dať do markízy a podobne...
    Inak peniaze ani tovar neuvidíte
    bianka117 ja som sa im vyhrozila ze ich nahlásim, ze podám trestné oznámenie a pozrime sa, vrátili mi peniaze, su to hajlici

    Internetovy obchod www.zasielkonos.sk - nereaguje na reklamaciu ani urgenciu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.