Zavrieť

Porady

čistenie laminatovej podlahy

Zdravím .... Máte niekto skúsenosť z niektorym parnym čističom na laminatovu podlahu...??? nie všetky su vraj vhodne... kedže mame doma psa tak treba skoro každy deň zmyvat podlahu.... z parnym čističom by to bolo rýchlejsie...
Naposledy upravil ivka70 : 29.12.16 at 18:25 Dôvod: i/y
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa bodov

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Podla mojich skusenosti parny cistic na laminat nie je moc vhodny,zanechava cmuhy.
Je skor vhodny na velke,rovne plochy, do bytu,kde treba obchadzat nabytok a hrany je dost neprakticky a tazky.

Mne osobne sa velmi osvedcil na podlahy tento rucny cistic https://www.hej.sk/mop-sada-vileda-e...ing-and-clean/ .
6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
lujza.j Mne nie nedaju sa s nim "namiest" psie chlpy ak po vysavani nejake ostatnu a vzdy dake hned su
Kamilo1 my chceme parny hlavne koli dezinfekcii aby bola pdlaha cista lebo cakame prirastok...
arizona Akej dezinfekcii? Ak je tvoj psik zdravy a pravidelne odcervovany,tak by nemal byt ziaden problem.Bacile sa dostanu do bytu aj inou cestou,nielen na psovi.A dieta sa potrebuje od narodenia "stretavat" aj s roznymi bacilami,nemoze zit ako v inkubatore,aby si jeho organizmus vytvaral prirodzenu imunitu./vid osady,ake su tam decka odolne.../
Kamilo1 ano psik ma vsetky ockovania atd... len dost capka podlahu tak koli tomu....
buchač Kamilo1 (30.12.16 09:34) my chceme parny hlavne koli dezinfekcii aby bola pdlaha cista lebo cakame prirastok...
==================
Hm...
Myslím si, že obyčajný vysávač postačí. Následne vytrieť podlahu. Ozaj...to decko bude akože okamžite behať ???

ALE je nevyhnutné vydenzifikovať včetko, čo sa len dá...napríklad Savo, Fixinelu.
Nezabudnite tiež cumlíky vyvariť v H2SO4...
afrikánka buchač, k tvojej dezinfekcii....ak bude kojené a miesto cumlíka použije prstíček ?
  zbaliť

sosak je offline (nepripojený) sosak

sosak
Kamilo1 (Dnes 09:34) my chceme parny hlavne koli dezinfekcii aby bola pdlaha cista lebo cakame prirastok...
---------------------------------------------------------------
Ak máš psychické zábrany fungovania psa, ktorý je členom vašej rodiny po príchode bábetka, tak sa buď zmieriš zo skutočnosťou, že podlaha v tvojom byte nebude nikdy sterilná, alebo podaruj psa dobrým ľuďom. Je X domácností v ktorých chovajú psa a majú malé deti a normálne existujú.
Kamilo1 skor mi ide o to ze sa stale olizuje a podlaha je zacapkana
sosak To bude neustále, nedá sa tomu vyhnúť...

ANNA je offline (nepripojený) ANNA

ANNA
na laminátové a drevené parkety sa neodporúča parný čistič. Skús pozrieť toto. Mám s tým osobné skúsenosti a veľmi dobré už to používam roky mám už druhý. http://www.bonaspraymop.sk/
Kamilo1 no to som uz niekde vydel....ale to nezmije pekne celu podlahu ako klasicke zmivanie... ci?

čistenie laminatovej podlahy

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.