Zavrieť

Porady

Umiestnenie webovej stranky v Google

Uz davnejsie som zistil, ze moju stranku umiestnuje Google rozdielne v zavislosti nie kvality, navstevnosti a SEO roznych nastaveni stranky, ale podla toho v akom prehliadaci dam vyhladavat podla klucoveho slova. Teraz napr. po klesnuti z 1 strany v Google cez Firefox az na 9-tu stranu, ked dam to iste vyhladavanie cez Edge, alebo IE, tam je stale na prvej strane... Vie niekto ako to vlasne funguje a preco a ako umiestnenie suvisi s prehliadacom? Donedavna som myslel ze umiestnenie zavisi vysostne od kvality nakodovania stranky a veci okolo kvality SEO optimalizacii...
Takto to divne vyzera, ze ked niekto bude vyhladavat moje sluzby cez Firefox tak mam smolu a naopak, ak je to pouzivatel IE alebo Edge, som na prvej strane. Fakt divne... (stale hovorilm o vyhladavani cez Google)
Naposledy upravil julo24 : 12.03.17 at 19:46
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dodkoo je offline (nepripojený) Dodkoo

    Dodkoo
    Vyskúšaj to urobiť na inom PC alebo na svojom ale tak že vymažeš všetku históriu aj cookie v každom prehliadači. Testuj to tam kde nepotrebuješ nechať históriu, najlepšie net kaviareň.
    ZahradnikAmater Alebo využiť anonymný režim prehliadača.
    ZahradnikAmater
    To testovanie v rôznych prehliadačoch si robil na jednom a tom istom počítači? A čo si iné robil v tých prehliadačoch: Google totiž môže výsledky vyhľadávania personalizovať. Tak ako reklamy. Upravovať podľa osobných preferencií/histórie minulého vyhľadávania a klikania na výsledky.
    julo24 Skusal som to na tom istom PC, nic ine som s prehliadacmi nerobil. Teda som na kazdom len otvoril Google a dal vyhladat konkretnu moju stranku. Vysledok bol taky, ze sice bol vsade Google, ale na kazdom prehliadaci zobrazilo na inej urovni.

    Umiestnenie webovej stranky v Google

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.