Zavrieť

Porady

Bojkotujem TV JOJ

https://ekonomika.sme.sk/c/20505341/...televizie.html
Je mozne, aby si taketo nieco dovolovali? To nebolo ani za sociku. V BA sme chytali vsetko co k nam doletelo, Madarov, Rakusanov, nikto to neriesil. Na severe chytali Poliakov. Odteraz nezapnem TV JOJ. Na CT byva obcas aspon kvalitny obsah, ale ten TV hnoj...
Usporiadat
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

misomiso, presne o tomto som rozmýšľala. Naozaj vrchol. ČT2 je naša najobľúbenejšia stanica. JOJ pozeráme minimálne, možno by fakt stálo za to ich ignorovať úplne
4 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ja už dlhšiu dobu rozmýšľam, že zruším káblovku.. ak bude čt zrušené, už nebudem mať ozaj čo pozerať, takže konečne budem mať na to dôvod.. u nás sa pozerá stv a čt, muž pozerá športové programy.. keď zruším káblovku, bude musieť športovať cez internet..
3 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Ja nepozeram JOJ a Markizu uz davno.Ani mi nechybaju. Tie nekonecne reklamy ma ubijaju.
Inak,celkovo malo pozerame doma TV.Ak vypnu aj CT,ci ine ceske programy,odhlasim telku a basta.
Mozno prejdem na klasicku,obycajnu antenu,to bude uplne stacit
3 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
Aj ja zruším tv ak vypnú ČT1.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Ja TV Hnoj bojkotujem uz asi 10 rokov, ba hadam od jej vzniku Programy stimulujuce 1 signalnu sustavu a vyvolavajuce najjednoduchsie a najtemnejsie emocie slovakov su podla mna nebezpecne.

Mohli by sme mozno urobit peticiu na zrusenie TV Narkoza a TV Hnoj a zaroven dat podnet ne presetrenie ucelovej debilizacie obyvatelov Slovenska

A ked este dostane kapitan pod spravu RTVS, tak to uz bude uplny koniec.
9 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Markizu, Joj a ich sesterske stanice nepozeram cele roky, tiez vystacim s STV a CT vdaka stresnej antene, t.j. o mojom bojkote tie bulvarne stanice ani nevedia. Musite sa viac posnazit vy kablovkari.
4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmmm.....
Pozrel som si program na sviatky.......

Prakticky - nie je čo pozerať. Stále to isté a žiaľ - dokonca i STV sa už opičí po Narkóze a Hnoji.....
Takže?
A telku som už nemal zapnutú viac ako týždeň. Ak chcem si niečo pozrieť - spustím KODI a je to.....
3 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
Hmmmmm.....
Pozrel som si program na sviatky.......

Prakticky - nie je čo pozerať. Stále to isté a žiaľ - dokonca i STV sa už opičí po Narkóze a Hnoji.....
Takže?
A telku som už nemal zapnutú viac ako týždeň. Ak chcem si niečo pozrieť - spustím KODI a je to.....
Bohusuuuu, filmy zadarmo pozerat sa nemaaaa
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kto povedal/napísal filmy? Ja skôr na dokumenty....
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tiež nepozerám tie dve telky,prepínam cez správy a na 15 minut ide teleráno ako kulisa.Nie je tam čo pozerať,rozmýšľam kto akceptuje takú farmu,farmárov či tie turecké telenovely,neviem ako je možné že ešte pri tejto úrovni neskrachovali.Zato české by mi chýbali.Bodol by nejaký balíček,obsahujuci české stanice a ignorujúci slovenské,to by asi kúpili viacerí.
No a správy :-).Najnovšie je spoľahlivý nasie***,ked zdravotníctvo hodnotí a komentuje blondinka,ktorá nemá lacnejšiu kabelku ako 3000 ečok :-).
8 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je teraz online Dáša_

BXLmiami
Tiež nepozerám tie dve telky,prepínam cez správy a na 15 minut ide teleráno ako kulisa.Nie je tam čo pozerať,rozmýšľam kto akceptuje takú farmu,farmárov či tie turecké telenovely,neviem ako je možné že ešte pri tejto úrovni neskrachovali.Zato české by mi chýbali.Bodol by nejaký balíček,obsahujuci české stanice a ignorujúci slovenské,to by asi kúpili viacerí.
No a správy :-).Najnovšie je spoľahlivý nasie***,ked zdravotníctvo hodnotí a komentuje blondinka,ktorá nemá lacnejšiu kabelku ako 3000 ečok :-).
kedysi u nás tiež bežalo teleráno ako kulisa. Ale niečo sa mi tam znepáčilo. Už ani neviem, čo to vtedy konkrétne bolo. A zistili sme, že už ráno kulisu nepotrebujeme.....

No a správy v snahe o zachovanie môjho zdravia nepozeráme niekoľko rokov. Najskôer sme prestali s diskusnými reláciami a pokračovali správami.

Inak, ten český balíček, to by mohlo byť zaujímavé. Ale v poslednej dobe sa trošku zlepšuje aj naša dvojka. Ešte to nie je čt2, ale sem tam svetlá chvíľka sa nájde.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

nemáme TV
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Tak je to smutné,ale naše telky keby vypli,ani by som neriešila.To že vypínajú Čechov mi vadí podstatne viac.Ale to oblbovanie ľudí dosahuje obrovských rozmerov.
5 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Škoda, že pani Radičová neprešla od slov ku skutkom, dnes by sme nemuseli platiť koncesionárske poplatky.
1 0
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

arizona
Ja nepozeram JOJ a Markizu uz davno.Ani mi nechybaju. Tie nekonecne reklamy ma ubijaju.
Inak,celkovo malo pozerame doma TV.Ak vypnu aj CT,ci ine ceske programy,odhlasim telku a basta.
Mozno prejdem na klasicku,obycajnu antenu,to bude uplne stacit
Odhlásiš telku , alebo káblovku ?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

taiko
Ja TV Hnoj bojkotujem uz asi 10 rokov, ba hadam od jej vzniku Programy stimulujuce 1 signalnu sustavu a vyvolavajuce najjednoduchsie a najtemnejsie emocie slovakov su podla mna nebezpecne.

Mohli by sme mozno urobit peticiu na zrusenie TV Narkoza a TV Hnoj a zaroven dat podnet ne presetrenie ucelovej debilizacie obyvatelov Slovenska

A ked este dostane kapitan pod spravu RTVS, tak to uz bude uplny koniec.
Jedným slovom ide o vedomú degradáciu Slovákov. Aj cez školstvo, potraviny, zdravotníctvo.
Je zaujímavé, že táto oblasť hercov netrápi, nakoľko z TV žije s malou obmenou stále tá istá skupina ľudí, vrátane tvorcov jednotlivých programov. Je mi ľúto množstva skutočne talentovaných mladých ľudí, ktorí nemajú ani tú najmenšiu šancu sa dostať na VŠ umeleckých smerov.

Huba a jemu podobní by v živote chlebovku v seriáloch neprijali. Obsahy bez umeleckej hodnoty.

Proste bezduché vysedávanie po krčmách sa prenieslo každodenne a každovečerne do obývačiek. Vo význame nevidím rozdiel.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

korela
31.03.12, 13:38

Doslovný prepis z:
Anjeli strážni 2006, hosť Martin Huba - jeho vyjadrenie k reality show na Slovensku:

""...masívna ponuka nejak zodpovedne sa k vnútornej bohatosti svojho diváka nestavia, je tu stále ten spomínaný efekt návštevnosti a sledovanosti a tieto primitívne pohľady, to je najprimitívnejší a naškodlivejší možný pohľad na kultúru, je to absolútny primitivizmus a škodlivosť ktorý zničí spoločnosť.


Ak si to zodpovední ľudia neuvedomia, že moment sledovanosti, moment návštevnosti je skaza vnútorného mravného života spoločnosti, nech poďakujú za svoje funkcie a čím skôr sa pracú preč, lebo ich spoločnosť sama vymetie možno nie tým spôsobom fyzicko neviem akým, ale bude to ešte horší mravný spôsob, a príde sem niečo čoho sa dnes bojíme, z čoho sa tak trošku smejeme, ale čo ešte akú takú mravnú silu v sebe má dnes je, a to je jeden veľmi nebezpečný moment zápasu rôznych etník , rôznych náboženstiev, rôznych kultúr, rôznych civilizačných blokov, ktoré teraz na seba narážajú a my robíme pre tú druhú stranu tú najväčšiu službu, teda v tom najhrôzostrašnejšom slova význame, že zbavujeme ľudí vnútorného duchovného života a vnútornej hodnoty.


A pre toto robí televízia, nech mi odpustí, práve sme tu, jednu obrovskú, teda nielen televízia aby som bol spravodlivý, časopisy, množstvo knižiek, a všetci tí čo to organizujú do tohoto smeru, aby to, že či na tom zarobím alebo neprerobím,
... už väčší primitivizmus si neviem predstaviť, že chce niekto zarobiť na kultúre ,
alebo aby som až tak na tom neprerobil.


Investícia do vnútorného a duchovného života spoločnosti je tak efektívna investícia, ktorá nemá obdoby. Niet , niet lepšej investície a ekonomicky vyčísliteľnej, toto čo sa tu deje. ...Len je to veľmi pohodlné. Obrniť sa, alebo dosahovať a dokazovať výsledky návštevnosťou, sledovanosťou, no ja si neviem nič ...veď ja si stiahnem gate a v divadle mám plno.

Každý poklesný žáner mi naplní sálu! Každý pokleslý žáner mi naplní sálu. A nemám problém.
A nemôžme sa čudovať, prepáčte, že som sa tak emotívne rozrušil, ale nemôžme sa čudovať, že ten divák a to publikum , keď je atakované veľmi dômyselnou,veľmi kvalitnou, veľmi lákavou, veľmi dráždivou ponukou ..."

z http://www.porada.sk/archive/index.php/t-191019.html
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Pacilo sa mi dnes na sme.sk

"..môj sen...vypnúť
markízu a joj aj s tými deviatnými mutantami čo vyvrhli pre jednobunkové organizmy...a pridať doživotný zákaz na kameru Nikodým a Marcin...fúúúú to by som si aj priplatil "
--- komcak ---
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Hmmm ja ani neviem kolko maju mutantov....
Mne je smiesne ako ludia trepu ako nic nepozeraju....ale o vsetkom vedia
Aky rozdiel je medzi sutaziacimi farmy a politikmi....?!no pre mna ziadny
2 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

korela
taiko
Ja TV Hnoj bojkotujem uz asi 10 rokov, ba hadam od jej vzniku Programy stimulujuce 1 signalnu sustavu a vyvolavajuce najjednoduchsie a najtemnejsie emocie slovakov su podla mna nebezpecne.

Mohli by sme mozno urobit peticiu na zrusenie TV Narkoza a TV Hnoj a zaroven dat podnet ne presetrenie ucelovej debilizacie obyvatelov Slovenska

A ked este dostane kapitan pod spravu RTVS, tak to uz bude uplny koniec.
Jedným slovom ide o vedomú degradáciu Slovákov. Aj cez školstvo, potraviny, zdravotníctvo.
Je zaujímavé, že táto oblasť hercov netrápi, nakoľko z TV žije s malou obmenou stále tá istá skupina ľudí, vrátane tvorcov jednotlivých programov. Je mi ľúto množstva skutočne talentovaných mladých ľudí, ktorí nemajú ani tú najmenšiu šancu sa dostať na VŠ umeleckých smerov.

Huba a jemu podobní by v živote chlebovku v seriáloch neprijali. Obsahy bez umeleckej hodnoty.

Proste bezduché vysedávanie po krčmách sa prenieslo každodenne a každovečerne do obývačiek. Vo význame nevidím rozdiel.
Moja zlatá.
Krčma sa s telkou vôbec nedá porovnávať a že by to bolo "bezduché" posedávanie, to už vôbec nie.
Len sa čudujem, ako vôbec môžeš od telky očakávať nejakú kultúru. Veď už za socializmu sme si vravievali, že je to papučová kultúra a sprosté masírovanie.
No a k tomu akože umelcovi MH, sa ani nevyjadrujem. To už tu chýba len toto:
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať