Zavrieť

Porady

Objednanie do Národného ústavu reumatol. chorôb v Piešťanoch

Prosím Vás máte niekto skúsenosť, môžem ísť s odporúčaním od svojho obvodného lekára hneď do reumatologickej ambulancie v Piešťanoch, nemusím najprv ísť iba za reumatológom v našom meste?Bola som u neho pred pár rokmi s rovnakými problémami ako mám stále aj teraz a keď mi nevyšli nejaké hodnoty asi reumat. z krvi tak ma vôbec neriešil. Napriek tomu si môj obvodný lekár myslí že moje problémy sú reumatické aj keď krv neukazuje zvýšené konkrétne reum. hodnoty.Čítala som že v Piešťanoch robia špeciálne podrobné vyšetrenia, ktoré možno oblastný reumat. nerobí.
Dáša_ skúšala si tam zavolať?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Objednávanie na ambulantné vyšetrenie do Národného ústavu reumatických chorôb
Reumatologické ambulancie pri Národnom ústave reumatických chorôb slúžia predovšetkým ako konziliárne centrum pre reumatológov z celého Slovenska. Vzhľadom na nutnosť zabezpečenia dostatočného priestoru na konziliárne vyšetrenia pacientov od reumatológov, žiadame o vyplnenie Žiadosti o ambulantné vyšetrenie do Národného ústavu reumatických chorôb.
Reumatológ, prípadne iný odborník k môže zaslať žiadosť na ambulantné vyšetrenie v prípade diagnostických a terapeutických problémov. Prednostné ambulantné vyšetrenie zo závažných zdravotných dôvodov je potrebné vyznačiť na žiadosti, alebo súčasne dohovoriť telefonicky. Prvovyšetrenie pacientov s reumatickými ťažkosťami má byť uskutočnené predovšetkým podľa rajonizácie pacienta v spádovej reumatologickej ambulancii. V ojedinelých prípadoch môže žiadať o vyšetrenie na uvedenej žiadosti i praktický lekár a iný odborník.

http://www.nurch.sk/novinky/news_obj...ickych-chorob/

Hlasovalo 10 pouzivatelov

Užitočné (7)
ivka70, kopretinka, Jarka 1, indiga, alaya1, lujza.j, Mária27
Spam (2)
4
buchač Toto nie je už o hodnotení !

Pri všetkej neúcte k hodnotiteľovi aj tak konštatujem len jediné.
Bodaj by nikdy nemusel hľadať podobné informácie.

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Mila123
bola som tam s mojou mamou, minulý rok, na odporúčanie jej reumatologičky, čakali sme za vyšetrením asi 2 mesiace, pozvánka na presný deň a čas došla poštou....
indiga Ďakujem

Objednanie do Národného ústavu reumatol. chorôb v Piešťanoch

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.