Zavrieť

Porady

Single dovolenky a víkendy

Ahojte,
existuje portal alebo celkovo zdroj informacii kde je moznost najst dovolenky a tiez vikendy pre sigle, pripadne pre rozvedenych s dietatom?

Ked som bol zenaty, snazil som sa zarobit co naviac penazi, stale bolo malo, teraz som rozvedeny a peniaze ale co ked mam dieta len kazdy druhy vikend a nechce stale chodit niekde, niekedy mi povie tatino chcem byt doma.

Zamerne som vlozil tuto ostazku do "kaviarne" a nie do polozky "cestovanie", ak admin uzna opak, pokojne moze otazke zmenit kategoriu.

Nehladam cisto zoznamku, ale predstavit si vikend, ci dovolenku s dietatom a okolo rodiny s detmi, uz nie.

Staci mi program, cez den aktivity rodic + dieta a vecer zabezpecit dohlad na dieta a pre dospelych party ;-)

Rad by som a kazdy mesiac vybehol s dietatom na vikend na SK + okolie a dovolenku v lete, aj dve.

Dufam, ze som nikoho nepoburil a kazdy pochopil mou otazku ;-)

Ideal so sportom, vykonom zatazenim a pod.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    4326 je offline (nepripojený) 4326

    4326
    Ahoj.... mám podobný problém možno. Som mama, ex neaktívny človek, my so synom lyžujeme, korčuľujeme, cez leto sa ale syn už trošku so mnou nudí a potrebuje okolo seba aj inú spoločnosť. Vždy som volila dovolenky kde bola možnosť kontaktu aj s inými deťmi. Celkom sa mi to aj darilo, našiel si vždy nejakých nových kamarátov. No a ja som si pri tom trošku oddýchla tiež - síce sama, ale niekedy to na škodu nie je.
    Cez leto ma syn zvyčajne už svojich kámošov a tak ak nechce nejde so mnou a teda idem sama či plávať alebo na bicykel.
    Toto leto ideme prvý krát k moru, tak som zvedavá koľko krát mi povie, že sa núdi :-)
    kopretinka 07.01.18 10:55 odstránil(a) z Porady

    Single dovolenky a víkendy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.