Zavrieť

Porady

portal slovensko.sk

Ide vám prihlásenie na slovensko.sk cez elektronický obciansky preukaz.....?
Alebo v tomto bananistane nefunguje nič?????
4 komentárov     zbaliť
ivka70 a uz ste si zaktualizovali SW na cipe?
kimno uz pred mesiacom.... ale teraz zverejnili ze maju technické problémy/opäť/ respektíve stále
misoft Ale to predsa nie je nič nové.... problémy mali, majú a BUDÚ mať.....
Ale môže sa prehlásiť, že digitalizácia sľubne pokračuje....
Ing. Ľubomír Janoška Ale je dosť zlé, keď Ti nezoberú písomné podanie, lebo už máš aktivovanú schránku. Musíš komunikovať cez ten ich nešťastný portál a súčasne nemôžeš, lebo nefunguje. Právne následky za ich fušerstvo potom musia znášať používatelia. Neposlal si elektronicky = neposlal si.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ing. Ľubomír Janoška
    Po výmene certifikátu na OP som musel všetok SW odinštalovať a znovu nainštalovať. Potom mi začalo fungovať prihlasovanie za FO a za sro. Nová, tretia identita (živnosť) mi bola priradená 26.2., vyše týždňa sa na ňu nedá prihlásiť. Vyše týždňa "vybavujú"moju sťažnosť na nemožnosť prihlásenia.

    EDIT: Práve mi prišiel mail zo servicedesk@slovensko.sk, že identita bola odblokovaná. Prečo bola zablokovaná a prečo trvalo vyše týždňa ju odblokovať, to vie len pán Pellegrini.

    EDIT2: aj tak to nefunguje dobre, aj keď sa mi podarilo prihlásiť. Pletie si to identifikátory z sro a zo živnosti. Nedá sa poslať podanie.
    Naposledy upravil Ing. Ľubomír Janoška : 07.03.18 at 11:39
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Tu máš "vysvetlenie" http://www.dsl.sk/article.php?article=20863
    Ing. Ľubomír Janoška kiež by si mal pravdu, je to oveľa horšie
    misoft No.... niečo horšie ako slovensko .sk asi už nemôže byť.... jááááj, zabudol som - môže - ďalšie milióny sa pýtať budú, aby tento portál naďalej úspešne nefungoval....
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.