Zavrieť

Porady

Slovensko

Ahojte,

Dnes som sa stretol s neuveritelnou kvaz ochotou organizacii ako hasici, kanalizacie, mestsky urad Senec..

Vcera v noci velmi intenzivne prsalo a oteplilo sa v dosledku coho sa zacal intenzivne topit sneh. Dnes doobeda doslo k zatopeniu ulic vodou z povrchu, pricom momentalne je nas dom v stale v ohrozeni a mame ciastocne zatopene pivnice. To sa nachadzame v meste Senec , pod kopcom..
Obratil som sa najskor na BVS - Bratislavsku vodarensku spolocnost kedze je spravcom kanalizacie aby zabezpecili odtok vody.. Odpoved po 20min rozhovoru, to nieje nas problem KANALIZACIA FUNGUJE LEN NESTIHA.
Bolo tam nase vozidlo, ale nezistilo zavadu na kanalizacii..
OK, v polohneve som sa obratil na hasicsky zbor na nudzovej linke 150, dispecer mi povedal citujem: " Toto nieje nas problem je to mestska komunikacia, obratte sa na mestsky urad."
Ked som ich ziadal o pomoc kedze dochadza k priamemu ohrozeniu majetku obcanov, ze by mohli prietokovymi cerpadlami zacat vodu odsavat, dostaval som stale rovnaku odpoved, ze to nieje ich problem. Dostal som este kuriozne poucenie, ze co som spravil osobne na to aby k zatopeniu nedoslo. Mam si postavit vrecia s pieskom....

OK. zavolal som na Mestsky urad Senec, a dostal ihned odpoved ze to riesia a mila sekretarka mi este stihla buchnut telef. akoze co otravujem..

Nic sa nedialo len voda stupa, dom pomaly zatapa, OK NIC SA NEDEJE:::
Zrazu sa objavili 3 hasicske auta presli sa a odisli
Super pomoc v tomto state...
Nechali tu jedno auto mestskeho poziarneho zboru Senec- Aviu ktora horkotazko vybrala kalove cerpadlo a zacala odsavat vodu.
Takze musim si zabezpecit vlastne cerpadlo a odsavat si vodu sam, lebo NAS HASICSKY ZBOR, ani mesto Senec nema ZAUJEM O OCHRANU MAJETKU SVOJICH OBYVATELOV:
NACO POTOM PLATIME DANE????

LOSSER SLOVAKIA:
Snímka000.jpg  
Snímka001.jpg  
Snímka002.jpg  
Snímka003.jpg  
Snímka004.jpg  

Snímka005.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peterf je offline (nepripojený) Peterf

    Peterf
    Musel som zavolat TA3 a Markizu aby sa zacali zaujimat kde to viazne a ZRAZU sa tu objavili 4cisterny CAS 11 BVS Bratislavskej vodarenskej spolocnosti. NO COMMENT:

    Dovtedy sa nic nedialo....hajzli
    Naposledy upravil Peterf : 21.02.06 at 14:05
    Snímka000a.jpg  
    Snímka001a.jpg  
    Snímka003a.jpg  
    Snímka004a.jpg  
    Snímka005a.jpg  

    Snímka006.jpg  
    Snímka007.jpg  
    Snímka008.jpg  
    Snímka009.jpg  
    Snímka010.jpg  

    Snímka011.jpg  
    aSnímka000.jpg  
    aSnímka001.jpg  
    aSnímka002.jpg  
    aSnímka003.jpg  

    aSnímka004.jpg  
    1/1

    iika je offline (nepripojený) iika

    iika
    No neviem, ale zdá sa mi, že ide o nový dom a nové komunikácie. A projektant by s niečím takýmto nemal rátať?

    GABRIELA je offline (nepripojený) GABRIELA

    GABRIELA
    Peter držím palec, aby Vás nevytopilo, ale hlavne nepoškodilo budovu. Vyzerá, že máte nový a pekný barák( alebo len tak pekne urobený?).
    A zdá sa že si doma, lebo ja ani neviem čo sa pri našom baráku deje celý deň. No a s tými vodárňami Ti verím. Mali sme, a vlastne ešte stále máme s nimi podobný problém, len sa mi to tu nechce teraz rozoberať.
    Držím palec
    Pekný deň

    Nike je offline (nepripojený) Nike

    Nike
    Super Peterf, že si sa nedal. Treba sa domáhať svojich práv, len to stojí veľa síl. Ale veď budú voľby, Elšíkovi to v Senci už "natreli".
    Prosím ťa kde to v Senci je?

    Peterf je offline (nepripojený) Peterf

    Peterf
    GABRIELA
    Peter držím palec, aby Vás nevytopilo, ale hlavne nepoškodilo budovu. Vyzerá, že máte nový a pekný barák( alebo len tak pekne urobený?).
    A zdá sa že si doma, lebo ja ani neviem čo sa pri našom baráku deje celý deň. No a s tými vodárňami Ti verím. Mali sme, a vlastne ešte stále máme s nimi podobný problém, len sa mi to tu nechce teraz rozoberať.
    Držím palec
    Pekný deň
    No nahodne som doma lebo nam mali priviest spotrebice do kuchyne, tak mam dovolenku, ale dovezu nam ich az v piatok. Inak dom je novy kolaudovany v r.2003 a uz mame prblemy so strechou a tak a teraz este aj toto.
    Zavolal som TA3 a az ked sa oni zacali o to zaujimat, tak sa zacali diat veci.
    Momentalne tu pobehuje tucet hasicov, dvaja dostojnici s mobilmi stale pri uchu, 5 cisterien BVS stale odsava vodu, zrazu uz hasici maju aj kalove cerpadla k dispozicii a tahaju vodu. Super len ma mrzi ze bez TA3 by sa ani listok nepohol.
    A vecer to bude v spravach ako super vcas zakrocil hasicsky zbor a ochranil majetok obcanov v Senci...

    Peterf je offline (nepripojený) Peterf

    Peterf
    Nike
    Super Peterf, že si sa nedal. Treba sa domáhať svojich práv, len to stojí veľa síl. Ale veď budú voľby, Elšíkovi to v Senci už "natreli".
    Prosím ťa kde to v Senci je?
    Je to na sidlisku Tehelna/ Vinohradnicka ulice J. Farkasa, Murgasa.. (mimochodom nebyva tu ani jeden madar ale ulice maju cisto madarsky nazov samozrejme aj s modrou tabulkou, dalsi svetovy unikat na SK )

    Nike je offline (nepripojený) Nike

    Nike
    Peterf
    Je to na sidlisku Tehelna/ Vinohradnicka ulice J. Farkasa, Murgasa.. (mimochodom nebyva tu ani jeden madar ale ulice maju cisto madarsky nazov samozrejme aj s modrou tabulkou, dalsi svetovy unikat na SK )
    No tak som to dobre spoznala. (Mimochodom Vinohradnícka je slovenský názov a Murgaš nebol maďar (myslím, že bol kdesi zo stredného Slovenska), ale na tie maďarské dvojjazyčné názvy, tak na to sa dosť ťažko zvyká).

    Peterf je offline (nepripojený) Peterf

    Peterf
    Nike
    No tak som to dobre spoznala. (Mimochodom Vinohradnícka je slovenský názov a Murgaš nebol maďar (myslím, že bol kdesi zo stredného Slovenska), ale na tie maďarské dvojjazyčné názvy, tak na to sa dosť ťažko zvyká).
    To je jasne ze Vinohradnicka je slovensky nazov, ale Farkas-a Murgas-a, J. Csermáka, to su cisto madarske nazvy
    BVS.jpg  
    Cerpadla.jpg  
    frajeri.jpg  
    frajeri1.jpg  
    bSnímka004.jpg  

    1/1

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    Myslím, že nielen vodari ale aj vela inych organizacií sa stavia k problemom odpalom: to nieje naš problem... A to nehovorim o efektívnosti prace Stredoslovenskej energetiky.Na tri SVB, ktoré maju každe tri vchody mi prišlo v priebehu dvoch dní cca 32 obalok.Podotýkam, že dve SVB maju adresu doručenia tu istu. Takže z toho vyplýva : Lepšie poslat 32 listov po 10,-Sk /320,-Sk/ ako po 10 listov v troch obalkach za cca 20,-sk /60,-sk/ Však čo zakazník to zaplati. A ked som sa išla nato stažovat na ich číslo zákaznickej linky 0850...asi tak 5 min.mi vyhravala ich hudba do ucha...začo som samozrejme cvakala...Takže TAK PETERF ...TO JE SLOVENSKO!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.