Zavrieť

Porady

Aký mobil vybrať?

Chcela by som sa poradiť ohľadom mobilu pre syna.... Potrebujem mobil min. 5 palcový displej, väčšiu pamäť a aby nesekalo pri hrách.... Syn hrá zväčša nenáročné hry (clash royal...) , takže potrebujem prevažne kvalitou zameraný na hry. Zároveň keďže je to 11 ročný chlapec a nosí mobil do školy, tak aby nebola veľká škoda.... tak v cenovej kategórii cca do 120 eur.
Ja som si zatiaľ pozrela Xiaomi redmi note 5A lte, motorola moto e4 dual, doogee X30 16GB... ale s týmito značkami nemám vôbec žiadne skúsenosti....

Vedel by mi niekto pomôcť s týmto výberom? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Nájdi mu zmysluplnejšie využitie času, ako ihruškať sa v 11 rokoch na mobile za 120 €. Nepotrebuje ho k životu. Je veľká škoda takto mrhať potenciálom detí...

    Hlasovalo 7 pouzivatelov

    Užitočné (4)
    vicktor, lujza.j, arizona, misomiso
    Nevhodné (1)
    Komentár, nie odpoveď (2)
    1
    nikula týmto som nechcela povedať, že môj chlapec maniači... Nakoľko mu odchádza mobil, tak to riešim.... a keď si hodinku denne zahrá na mobile nejakú hru, tak to nepovažujem za mrhanie času.... vždy je prvoradé učenie a pobyt na čerstvom vzduchu, ktorého má dostatok.... takže tak sa veci majú

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    ten Xiaomi má manželka, šlape ako hodinky, myslím že ani hry by mu nerobili problémy

    zuzanad1989 je offline (nepripojený) zuzanad1989

    zuzanad1989
    Ja osobne s Xiaomi skúsenosť nemám, ale počula som, že sa naozaj oplatí, kvalitný a cenovo dostupný. Okrem toho môžeš skúsiť využiť aj zľavový kupón napr. na https://www.kuponyzdarma.sk/hej-sk/
    misoft Tie "kuponyzdarma" VYMAŽ a nerob reklamu! Inak vymažem ja - ale teba.
    zuzanad1989 Ak som porušila pravidlá skupiny a si admin, máš určite právo zmazať môj príspevok. Upozorniť na to môžeš ale slušne, nie sa hneď vyhrážať.
    Za svojím príspevkom si však stojím, preto ho neodstránim. Celá diskusia je v podstate reklama na Xiaomi, preto nevidím dôvod na jeho vymazanie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.