Zavrieť

Porady

Nejde mi prehrávať videá na pc

Viete mi, prosím, niekto poradiť?......Na pc mi nejde prehrávať videá...teda ide iba zvuk, obraz nie....Väčšinou používam vlc. Keď som pozerala naposledy, všetko išlo v pohode a dnes žiadne video nejde v žiadnom prehrávači prehrať v poriadku, ide iba zvuk....Čo s tým? Niečo v nastaveniach?....Ďakujem..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Skús preinštalovať VLC prehrávač. Alebo aktualizovať ovládače a naištalovať aktuálne kodeky, napr. tieto:

    http://vlc-codec-pack.en.lo4d.com/
    misoft Eeeeeee.... akurát TOTO by som neodporúčal! Je to 5 rokov starý balík a navyše - VLC má všetky kodeky v sebe. Akurát sa musí správne nastaviť (i keď základné nastavenie postačuje). A terajšia verzia VLC 3.0.1 Vetinari je na tom ešte lepšie. Má v sebe dokonca h264, Matroska, mp4, mpeg-ts, mpeg-ps, mod, m-jpeg (kamery), dv (digital video), raw, RTP (real-time)...............

    Skôr to preinštalovanie VLC - to je asi správnejšie.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Zreštartuj počítač....nie je normálne, že nejde žiaden s prehrávačov.

    VLC prehrávač nie je nič moc...teda aspoň podľa mňa.
    Niet nad KMP player.
    Naposledy upravil buchač : 20.03.18 at 17:34
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    janneeca Reštartovala som, nepomohlo. Nainštalovala som kmp player a aj ten prehráva iba zvuk.......Nie sú niekde nejaké nastavenia, kde by sa niečo mohlo nedopatrením prenastaviť? :-D Syn si niekedy sám zapne youtube a pozerá rozprávky, tak možno ak on klikol na niečo....?? Ď.
    misoft Tak v tom prípade asi neostáva nič iné, ako aktualizovať ovládač grafickej karty.
    Napadla ma ešte jedna možnosť, ale po zmienke, že ani KMPlayer nezobrazuje video - táto odpadá (v nastaveniach VLC https://askubuntu.com/questions/6688...ut-audio-works).
    Skúsiť v nastaveniach (oboch prehrávačov) v Možnostiach vyhľadať Reset nastavení a znova skúsiť prehrať video.
    janneeca Tak dnes pre znemu idú oba prehrávače, aj vlc aj kmp player, obraz + zvuk :-D....Tak netuším, čo s tým bolo a ako sa to napravilo :-D.....A vďaka za rady.
    misoft Veď aj ten počítač je len "človek" a niekedy má svoje muchy.....
      zbaliť

    Nejde mi prehrávať videá na pc

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.