Zavrieť

Porady

HUSACINA 2006

ta som to ja :-)
aby sa nemiešala husacina z roku 2005 s tohtoročnou,
zakladám novú tému...

Takže kto má záujem o husacinu za rok 2006
už prispevajte iba do tejto témy...

minuloročné húsky nechajte odpočívať v pokoji



predpokladaný termín HUSACINY

29.9. - 30.9.2006 - termín je piatok, sobota

30.9. - 1.10.2006 - termín je sobota, nedeľa

kto má záujem, prihláste sa tu...
Usporiadat
McMarti McMarti

McMarti je offline (nepripojený) McMarti

Autobus do Slovenskeho Grobu ide priamo z Niv a stoji aj na Bajkalskej nastupiste č.4 odchod z Niv je o 14,40 a staci vystupit na konecnej odtial pekne rovno za nosom po ulici ktora je kolmo na hlavnu ulicu kde bude konecna busu.
0 0
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

Je nám ľúto, že sa nemôžeme /Jana Acsová, Denda/ zúčastniť Husaciny 2006, na ktorú sme sa veľmi tešili.
Heli prosím ťa zachráň dve húsky.-)
0 0
Lucy Lucy

Lucy je offline (nepripojený) Lucy

Heli ahoj, ja darujem ďalšej húske život záväzne sa týmto odhlasujem a ďakujem aj za ponúknuté ubytovanie, aj ked je mi ľúto a tešila som sa na Vás všetkých.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
keďže je cesta dlhá a úmorná.....
bude sa v sobotu konať malé medzistretko v Nitre ...taká malá zastávka na osvieženie, natiahnutie kostí a také podobné veci, čo sa že vraj robia...

ja osobne som tam od 12-tej....a okrem iného si chcem kuknúť aj niečo z Nitry..

DanielaSĽ s Benkom+ 1 tam budú okolo 13 - 14tej...

takže kto má záujem...o zraz...hláste sa...

podľa "fitipaldiho" Zuzky - predpokladaný odchod z NR o 14:30
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Denda
Je nám ľúto, že sa nemôžeme /Jana Acsová, Denda/ zúčastniť Husaciny 2006, na ktorú sme sa veľmi tešili.
Heli prosím ťa zachráň dve húsky.-)

No kočky, tak som sa na vás tešila a aj na lucy.. no škoda preškoda
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
ALDA, Aňuška, auctovnicka, babenko1, benka+1, bepo, bosi, Braňo, DanielaSĽ, dadika, endrju, evina, eviketa, Eulália, garter, Hlinkovx, Chvojkova, ingi, JozefI, Jozef Mihál, Katarína STR, katkaj, liba2, luebchenko, Luna, Manual, Muška, ola, petra:-), Ružena, sadžika, somij, sway, Viera123, Zuziana, Zuzka, účtovník 007, účtovníčka, willma.
Aktuálny zoznam

benka+1, Braňo, dadika, Daniela SĽ, Chvojková, Jozef I, Katarína STR, Luna, Viera123, účtovník007, účtovníčka.
Aktuálny zoznam žiadateľov o ubytko

Pripomínam začiatok o 16.00 hod.
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
Denda
Je nám ľúto, že sa nemôžeme /Jana Acsová, Denda/ zúčastniť Husaciny 2006, na ktorú sme sa veľmi tešili.
Heli prosím ťa zachráň dve húsky.-)
Ľúto je aj nám ostatným, ktorí sme sa chceli s Vami dvoma zoznámiť. Možno nabudúce.

No a veľmi sa teším na ostatných, ktorých ešte nepoznám.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Denda
Je nám ľúto, že sa nemôžeme /Jana Acsová, Denda/ zúčastniť Husaciny 2006, na ktorú sme sa veľmi tešili.
Heli prosím ťa zachráň dve húsky.-)
Deni, chcela by som vidieť ako Janka a Ty zjete po jednej húske
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

benka
No a veľmi sa teším na ostatných, ktorých ešte nepoznám.
Aj ja sa na Vás všetkých teším a už asi dnes začnem viac papať aby som si na tie húsky trochu zväčšila bruško
0 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

ALDA
ALDA, Aňuška, auctovnicka, babenko1, benka+1, bepo, bosi, Braňo, DanielaSĽ, dadika, endrju, evina, eviketa, Eulália, garter, Hlinkovx, Chvojkova, ingi, JozefI, Jozef Mihál, Katarína STR, katkaj, liba2, luebchenko, Luna, Manual, Muška, ola, petra:-), Ružena, sadžika, somij, sway, Viera123, Zuziana, Zuzka, účtovník 007, účtovníčka, willma.
Aktuálny zoznam

benka+1, Braňo, dadika, Daniela SĽ, Chvojková, Jozef I, Katarína STR, Luna, Viera123, účtovník007, účtovníčka.
Aktuálny zoznam žiadateľov o ubytko

Pripomínam začiatok o 16.00 hod.
ALDUŠKA, veľmi ma to mrzí , ani som nevedela, že som prihlásená, až teraz ma Jozef I (I ako inkognito) upozornil, že som v zozname, ale ja prísť fakt nemôžem, to by sa moja sestra (Azuz) so mnou rozviedla a vymenila by ma za adoptívnu sestru. Pôvodne, kým nebol termín istý, som sa hlásila, ale k tomu definitívnemu príspevku som už súhlas nedala. Tak sa ospravedlňujem za nedorozumenie.
Pekne sa napapajte (aj to ostatné...).
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Všetkým na tej hnusnej husacine (pochopte je nezdravá, mastná, ťažká ..., ale akáá dobráá mňam) prajem príjemnú zábavu a veru by som aj jáá rada sa so všetkými pobavila, povypráávkala, ale čo už ja mám stravníka predplatil si ešte v máji celodennú stravu. Takže si to užite a na mňa myslite
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Andy...
a aspoň na pár minutiek by ste na stretko / medzispristátie cestujúcich na husacinu/ v sobotu do Nitry nedošli..?
žeby sme videli to naše poraďácke bábätko...
Naposledy upravil Hlinkovx : 27.09.06 at 20:36
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Silvi , akurát som si to prečítala a dalo by sa,ja na Teba mám nejaký mobiloš, neviem či ešte platí, môžeme sa dohodnúť a aspoň na kafčo stretnúť ako budete frčať a aspoň drobca uvidíte ( 7kilovú slečinku). Treba mi dať cca vedieť asi o koľkej budete prebiehať Nitrou. Mile radi sa stretneme.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Super...
takže moje číslo stále platí...dúfam, že aj tie Vaše...
takže, keď sa už ujasní čas stretka...dáme Vám vedieť...a skúste aspoň na chvíľočku sa ukázať...myslím, že hovorím za všetkých...veľmi sa potešíme

odhadujem....že stretko bude v približnom čase medzi pol druhou až pol treťou...uvidíme...ako sa dovalia východňáre
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Ja podovolenková nezorientovaná si dovoľujem poprosiť o potvrdenie ZOB-ov (základných orientačných bodov) - Termín: sobota 30.9.2006 od 16.00 v Slovenskom Grobe v Husacine Boco s pokiaľ možno prázdnym žalúdkom? Snažila som sa overiť si to, ale 5 strán dozadu žiadne konkrétnosti, tak prosím o súhlas
P.S. Teším sa veľmo, žalúdok z dovolenkovej polpenzie je vytrénovaný, hanbu nenarobíme. V našej 3-miestnej Felícii je z BA ešte 1 miesto voľné(prípadne +1 ďalšie pre veľmi skladného človeka, najlepšie bez nôh )
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Ľubka, vitaj teda z dovolenky a ak si vyhladnutá , tak sa ti vôbec neoplatí jesť - vyčkaj do soboty , tam to dobehneš.
Informácie ZOB, ktore si uviedla, potvrdzujem.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

luebchenko
P.S. Teším sa veľmo, žalúdok z dovolenkovej polpenzie je vytrénovaný, hanbu nenarobíme. V našej 3-miestnej Felícii je z BA ešte 1 miesto voľné(prípadne +1 ďalšie pre veľmi skladného človeka, najlepšie bez nôh )
Lubka ja by som sa na to voľné miesto hlásila keď sa medzitým nezaplnilo.
Stačí len napísať kam sa mám dostaviť. Ďakujem
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Takže Silvi , platí. Daj vedieť čas a my príídeme. Dáme si kafčo - ja kojná liter neperlivej minerálky a budúci husacinári ešte aj po polievkovej lyžici sódy bikarbóny povinne.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
takže pre upresnenie...

ja sa budem poflakovať po nejakom námestí - cyrilometodskom, svätoplukovom, hradné.....a na štefánikovej triede...približne od 12-tej hodiny....

stretko bude v HOTEL ÁTRIUM - čas sa upresní telefonicky * nakoľko už budem bez netu * podľa dovalenia výhodňarov
/štefánikova ulica č. 8 /


keby ste sa niekto náhodou stratili..zavolajte mi..ja vás znavigujem budem tam prvý krát v živote
Naposledy upravil Hlinkovx : 28.09.06 at 10:14
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Hlinkovx
takže pre upresnenie...

ja sa budem poflakovať po nejakom námestí - cyrilometodskom, svätoplukovom, hradné.....a na štefánikovej triede...približne od 12-tej hodiny....

stretko bude v HOTEL ÁTRIUM - čas sa upresní telefonicky * nakoľko už budem bez netu * podľa dovalenia výhodňarov
/štefánikova ulica č. 8 /


keby ste sa niekto náhodou stratili..zavolajte mi..ja vás znavigujem budem tam prvý krát v živote

Silvuš dúfam v blízkosti nebudú holuby, lebo tak nemôžem vystúpiť z auta...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať