Zavrieť

Porady

Bezplatné Tesco-busy

Zdravím, ani neviem ako je to dávno čo som si naposledy spomenula na legendárny tescobusy ktorými sa dalo zadara prepraviť k tesco aj keď človek nemá auto. Určite to vo väčšine miest pozrušovali Viem že v Košiciach nám ho zrušii ako roku 2009 a v iných mestách fungoval do 2013. Zaujímalo by ma či niekde vôbec ešte fungujú a nezáleží či na Slovensku, alebo inde v zahraničí.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ...a co...pojdes do zahraničia sa zadarmo povozit na buse do Tesca ?
    Sak sa mozes povozit na vlaku.... sice ten zatial pri ziadnom Tescu nema stanicu..ale je to zadarmo.


    P.s.
    Legendou by som nazval nieco ine a rozhodne nie nejaky zaprdeny teskobus.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Was ist das Tescobus? Tesco oder Bus?

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Keby si si namiesto pisania dotazu hodila ten vyraz do googla, zistis, zen apr. v Martine ci v Dunajskej Strede alebo v Plzni a pod. take stale funguju ...
    https://itesco.cz/sluzby-a-znacky/te...utobus-zdarma/
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Nejde ani tak o lenivost v podobe pisania.
    Tu uz ide o lenivost v mysleni.

    Kolko je predajni Tesca v Kosiciach ?
    Ku kolkym je pristup jednoduchsi...?
    To Hypertesco je tiez dost blizko pri ceste, kde su zastavky MHD.

    Takze by som k prvym dvom lenivostiam pridal aj tu tretiu...pohybovu.

    P.s.
    Tuto "temu" by som v pohode zatvoril....
    ivka70 Zvazali ich v ramci mesta, najma do Tesca, ktore bolo na okraji mesta a kde inak ako autom pristup pohodlny nebol.
    Urcite nechodili napr. v KE mimo mesta, len kopirovali nejaku trasu MHD ci ich kombinaciu.
    ivka70 zaujima ju aj zahranicie, citaj poslednu vetu ....
    Dav napríklad v Martine neviem o tom, že by Tesco bus jazdil zadarmo. Jazdia martinské strely, ale nie sú zadarmo.
    buchač Maiale

    Ze Tescobusy zvazali ludi z okolitych obci ?
    Svojim spôsobom je to aj pravda.
    Ale ludia sa z tych obci najprv dopravili na stanicu (obe su v tesnej blízkosti)...a az odtial sli do Hyperu.
    Bus nezastavoval nikde...siel kazdu hodinu. Na linke chodilo len jedno vozidlo.

    Co sa deje inde, ma vonkoncom nezaujíma.
    Majka147 No ze by tesco busy zvazali ludi z okolitych obci to neviem. Mne neslo o to povozit sa busom zadara. Mňa zaujímala ta politika toho tesca. Myslela som ze je to vsade zrusene ale celkom ma prekvapilo ked vravite ze ro niekde eate funguje. Ako ok neni to legendarne. Ale je to len spomienka a z detstva na tie busy ked som ani nepoznala kosice..
    buchač Ku zruseniu Tescobusov doslo z jednoducheho dovodu...a to nie iba v KE.
    Ide o to, ze v priebehu casu boli ku Tescam zavedene normalne linky MHD v danom meste.

    Podobne chodili busy v KE ku Carrefouru a k Optime.
      zbaliť

    Bezplatné Tesco-busy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.