Zavrieť

Porady

PayPal zrušená transakcia a vrátenie penazi

Dobrý deň, potreboval by som zistiť. Objednával som darček pre moju priateľku ktorá je momentálne v Amerike. Objednával som z americkej stránky na jej adresu. Keď som spravil objednávku na konkrétnej stránke a šiel ju zaplatiť cez PayPal tak som pravdepodobne spravil chybu keď som do ,,billing adress “ napísal jej adresu a nie svoju. PayPal hneď po objednaní strhol z môjho úctu peniaze, ktoré mám do dnes na internet bankingu rezervované. Po pár dňoch som skontroloval moju objednávku a zistil som že je neúspešná kvôli mojej chybe. Čiže peniaze neprijali a objednávka nebola potvrdená. Skúšal som si pomôcť sám a transakciu som zmenil z aktívneho na neaktívnu. Následne som dostal mail kde mi povedali že som zrušil transakciu a že nebudú posielať peniaze stránke kde som objednal balíček. Pýtam sa, konal som správne a dostanem svoje peniaze spat? Či ešte musím niečo preto spraviť? Ak som spravil dobre kedy ich asi dostanem späť? Stále ich mám rezervované na úcte. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    PayPal zrušená transakcia a vrátenie penazi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.