Zavrieť

Porady

Hľadám veršovanú knihu - rozprávku o dvoch mačiatkach s čiernobielymi ilustráciami

Hľadám veršovanú knihu - rozprávku o dvoch mačiatkach s čiernobielymi ilustráciami. Poznám ju z detstva, u starej mamy som ju však už nenašla. Mala fialovobiely obal...

A pri googlovaní som prišla nato, že by to mohli byť Dve mačiatka od Eleny Čepčekovej.

DOPLNENIE resp. MARKOVICHOVÁ, Priska

http://www.tuborgaha.sk/obchod/dve-maciatka/

http://www.stepnyvlk.sk/Priska-Marko...ab=description
Naposledy upravil Kabaka123 : 03.11.18 at 16:22
korela Hoď tie mačiatka do inzercie, pohľadaj v eshop antikvariátoch. Niekto ponúka knihy na Modrom koníkovi.
Kabaka123 Pozerala som aj anitkavariáty, nie je na sklade, ale nastavila som si strážneho psa, keby sa objavila.... Dlabem na Blau Horsa... chce po mne telefon.... nedam!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Kabaka123 To by malo byť ono, aj ja si nechcem požičať, ale ju vlastniť.. OK napísala som im mail.
    kopretinka možno ti ju nahrajú
    Kabaka123 Jo, napísala som im mail, aká by bola cena, aj el. verziu by som brala, by som si ju doma vytlačila.... aj keď kniha je kniha a tá starkina mala už svoju patinu, ale nemá ju, škoda.. neviem, kde skončila.
      zbaliť

    Hľadám veršovanú knihu - rozprávku o dvoch mačiatkach s čiernobielymi ilustráciami

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.