Zavrieť

Porady

Preplatenie cesty

Ahojte chcem sa. Spytať čije zamestnávatel povinný alebo nie preplatit. Aj cestu na. Zdravotnu prehliadku na. Ktoru posiela. Ake je sidlo lekara v inom meste ako je zamestnavatel. Nieje to vstupna. Prehliadka
10 komentárov     zbaliť
ivka70 zamestnavatel vybral pre zdravotne prehliadky zdravotnicke zariadenie mimo sidla? alebo ide o prehliadku u lekara zamestnanca?
Mirjamec Prehliadka po roku koli nocnej praci. Ale lekar je v inom meste ako zamestnanie
ivka70 ide o zdravotnu sluzbu zamestnavatela alebo o tvojho obvodneho lekara?
Mirjamec Omg. Zamestnavatel ma posiela na prehliadku lebo som us vo. Firme viac jak rok ale. Lekar. Ktoremu ma posiela je. V inom. Meste. A musim. Tocit vela km
veronikasad Čítaj, čo sa ťa pýtame. V druhom meste máš svojho praktického lekára, ale tam má zamestnávatel svojho - pracovnú zdravotnú službu ?
Mirjamec Byvam v meste,, A'' zamestanie je v meste,, B" a zmluvny lekar zamestnavatela je v meste,, C"
veronikasad Konečne, ide to z teba ako z chlpatej deky. Aký dopravný prostriedok používaš na návštevu lekára ?
Mirjamec Auto. Ale kedze mam ist po prehliadke naspet do prace. A cestu zevraj nepreplaca. Tak. Uvazujem nad autobusom neh to trva co najdlhsie
veronikasad Ak ti zamestnávatel vopred neurčí spôsob dopravy súkromné motorové vozidlo, mal by ti preplatiť cestovné vo výške cestovného lístka verejnou hromadnou dopravou., aj keď použiješ vlastné auto.
Mirjamec Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.