Zavrieť

Porady

vystavenie fa za plyn

Dobrý deň sme Fo, vedieme JU, na prízemí domu podnikáme a v podkroví bývame. Plynový kotol máme jeden a vykurujeme ním aj podkrovie. Ako mám sebe ako občanovi vystaviť fa za plyn? Keď máme iba jedny plynové hodiny? Ďakujem
ivka70 dom je v osobnom vlastnictve alebo ho vlastni firma?
hlucia dom vlastní firma, minulý rok sme začali prerábať podkrovie, ale žiadne výdavky sme nedávali do nákladov, nakoľko sme chceli urobiť samostatnú bytovú jednotku.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Sama sebe fakturovať nemôžeś. Ak je vystavená pre živnostníka, do výdavkov si dá len v pomere, v akom ho na podnikanie používa.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    hlucia No a ako to mám spraviť, keď nám chodia fa na IČO od SPP a celú sumu nemôžem dávať do nákladov, keď podkrovie nemáme v podnikaní. Ďakujem
    hlucia Takže keď je rovnaký počet m2 na prízemí aj v podkroví, tak si dám do nákladov 1/2 z fa? Ja som mysela že si to budem musieť prefakturovávať.
    ivka70 a vodu, elektrinu uctujete ako?
    hlucia to máme samostatné hodiny, fa chodia na súkromnú osobu
      zbaliť

    vystavenie fa za plyn

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.