Zavrieť

Porady

Zmena mena na letenku?

Prosim Vas.. v sobotu som mal letiet do anglicka. Avsak vyskytli sa mi problemy, ktore mi to znemoznili. Chcem sa teda spytat, ci sa dá zmenit meno na mojej letenke + kolko sa plati za taki zmenu a podobne? Pripadne popisat co vsetko to obnasa. (Check in som este nerobil)
Dakujem za rady a odpovede!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    neolit Cez ryanair idem
    neolit A google poznam, ale tak chcel som vediet osobnu skusenost
    misoft Správna otázka a odpoveď ihneď vyskočí http://www.letenkyryanair.sk/zmena-mena-pasaziera/
    neolit Hej uz som videl a 110 eur za mna a 110 eur za cloveka co ide za mna mna cize dohromady 220 eur?
    Chobot Ako rozmýšľaj logicky, človeče. 110 EUR za každú osobu, ktorá zmení meno. Meno zmeníš iba ty 1x, takže 1x 110 €. Keby ste boli na letenke 3 osoby a dvaja zmenia meno, tak vtedy to je 2x 110 €.
      zbaliť

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Písali raz o angličanovi, ktorý si zmenil meno, odletel a po návrate si zmenil meno naspäť. Vyšlo ho to lacnejšie, ako meniť letenku. Takže tak.

    Zmena mena na letenku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.