Zavrieť

Porady

Poukaz do kúpeľov - darček

Keďže sa blíži 60. mojej svokry, dohodli sme sa, že by sme jej darovali poukaz do kúpeľov. Chceli by sme to urobiť formou nejakého poukazu na určitú sumu do určitého hotela na pobyt, ale aby si sama vybrala termín - v rozmedzí určenom kúpelmi. Má s tým niekto z Vás skúsenosť? Akou formou ste to zabezpečovali?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ALLL je offline (nepripojený) ALLL

    ALLL
    ja som kupovala poukaz rodicom na 50-ku....do Rajeckych teplic.. vsetko trebalo rezervovat,a dopredu zaplatit a na zaklade uhrady poslali myslim poukazy...uz nepamatam presne...ale vsetko bolo ok...a nasim sa tam pacilo...

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    V príslušnej poisťovni požiadaj o zoznam všetkých kúpeľných zariadení s cenami a kontaktmi. Tak si vždy zabezpečujem kúpeľný poukaz. Pri osobnom kontakte zistíš aj prípadné zľavy.

    vema je offline (nepripojený) vema

    vema
    Ja som bola v apríli v Trenčianských Tepliciach s kamarátkou a všetko som vybavila cez internet.Skús dať kúpele a tam si vyberieš.

    inuš je offline (nepripojený) inuš

    inuš
    Ja som našim darovala kúp. poukaz v Bardejove. Zavolala som priamo do hotela, povedala som im čo chcem. Nahlásila som údaje rodičov, ale všetka korenšp. chodila na moju adresu, aby to bolo prekvapko. Najskôr mi prišla ponuka, telefonicky som ju potvrdila, potom prišli ďalšie materiály spolu so šekom. Ten som uhradila a potom prišli priamo poukazy vystavené na meno rodičov s otvoreným dátumom na 2 mesiace, ktoré som im darovala.
    Tak isto som to rezervovala aj do Rajeckých Teplíc, ale to nebolo priamo cez hotel ale cez nejaké informačné centrum. Tiež cez telefon a e.mailom sme všetko vybavili, opäť s otvoreným termínom na dva mesiace. Rodičia boli spokojní, lebo už to bolo zaplatené, tak museli ísť. Inak by nešli nikam a za peniaze si kúpili nejakú blbosť. Odporúčam vrele takýto darček.

    anmary je offline (nepripojený) anmary

    anmary
    inuš
    Ja som našim darovala kúp. poukaz v Bardejove. Zavolala som priamo do hotela, povedala som im čo chcem. Nahlásila som údaje rodičov, ale všetka korenšp. chodila na moju adresu, aby to bolo prekvapko. Najskôr mi prišla ponuka, telefonicky som ju potvrdila, potom prišli ďalšie materiály spolu so šekom. Ten som uhradila a potom prišli priamo poukazy vystavené na meno rodičov s otvoreným dátumom na 2 mesiace, ktoré som im darovala.
    Tak isto som to rezervovala aj do Rajeckých Teplíc, ale to nebolo priamo cez hotel ale cez nejaké informačné centrum. Tiež cez telefon a e.mailom sme všetko vybavili, opäť s otvoreným termínom na dva mesiace. Rodičia boli spokojní, lebo už to bolo zaplatené, tak museli ísť. Inak by nešli nikam a za peniaze si kúpili nejakú blbosť. Odporúčam vrele takýto darček.

    Inuš,
    vďaka za Tvoju skúsenosť. Ja to tiež považujem za super darček.

    Poukaz do kúpeľov - darček

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.