Zavrieť

Porady

zamrznutá obrazovka ASUS

Dobrý deň prajem, potrebujem poradiť. Dnes sa mi stalo, že doobeda išiel PC normálne, ale na obed sa niečo stalo, na obrazovke iba uvítacia foto. Pri kliknutí na enter nič .... šípka sa ale môže pohybovať. Skúšala som vložiť usb, počula som, že systém ho zaregistroval, ale obrazovka sa nezmenila. Čo môžem robiť?Niekoľko krát som PC vypla a zapla manuálne, ale stále rovnako.
3 komentárov     zbaliť
misoft Skúsiť prejsť do Safe Mode. Ak nabehne v Safe Mode, potom je problém v grafike, jej ovládačoch (v Safe Mode totiž PC zobrazuje v základnom rozlíšení.)
Neuviedla si však, aký je OS. Pokiaľ je to Win10, je možné, že aktualizácia ti "zamenila" ovládače na tie ich od M$ (ktoré nemusia pracovať korektne).
Uveď VŠETKY parametre o PC, ktoré vieš.
DaraB ďakujem za radu. áno, je to windows 10 :-(
parametre:
Intel Core i3-5005U 2GHz 3MB Cache Dual Core Processor
4GB DDR3L 1600 MHz SDRAM, 500GB 7200 RPM HDD
15.6-inch LED HD Screen (1366x768)
Intel Graphics HD
Windows 10
DaraB a zrejme skutočne bude problém v ovládači grafickej karty, lebo počítač podľa mňa ide, reaguje na usb kľúč zvukom. Len obrazovka je akoby zmrznutá. Myš funguje.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    zamrznutá obrazovka ASUS

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.