Zavrieť

Porady

Čo mám robiť keď som odinštaloval svoju grafickú kartu zo správcu zariadení??

Prosím vás poradíte mi ako si mám nainštalovať naspäť odinštalovanú grafickú kartu????Odinštaloval som nvidia geforce630 a teraz tam mám Intel HD graphics 4000. Neviem ako to mám urobiť? prosím vas odpovedzte mi ak sa to teda dá nainštalovať.
Naposledy upravil ivka70 : 10.07.19 at 11:46
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Stiahnes si na internete ovladac na tu Nvidiu (urcite minimalne nai ch strankach bude) a nainstalujes.
    10 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    samue dobre idem tu skúsiť
    samue a ešte jedna vec keď idem spustit ovládaci panel nvidia tak mi napíše aplikácia prestala pracovať
    Martuk Pravdepodobne neaktualny ovladac. Sprav, ako ti poradila ivka a uvidis
    samue ja nemyslím odinštalovaný ovladač ale celá grafická zmizla.Išiel som do správcu úloh tam klikol som na display adapters a tam boli dve grafické karty boli tam intel h graphics a ta nvidia a na ten nvidii bol taky vykricnik tak som si to otvoril a tam bolo že- vypnút odinštalovať a ešte niečo a ja som klikol na to odinštalovať a potom ta nvidia zmizla
    ivka70 Tak si ju musis doinstalovat.
    Zjavne mas 2 graficke kaerty, jednu na doske a mal si este jednu pridavnu.
    Ak ta pridavna Nvidia neodisla fyzicky, treba ju opatovne nainstalovat.
    samue áno presne ale problém je ten že neviem ako
    ivka70 Stiahnes si ovladac a das pridat graficku kartu. Ak to nevies, oslov toho, kto ti to instaloval predtym, pri pridani karty.
    samue ale mne sa zdá že tá pridavna karta je ta intel hd graphics lebo aj ked otvorim notebook tak tak su tie nalepky a tam nieje intel hd graphics ale nvidia
    samue ale do toho notebooku mi to nikto neinštaloval ani mi tam novu kartu nedaval
    samue ano už to tam mám ale na tej nvidii jen ten výkričník
      zbaliť

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    No - samue - pekne si to poplietol! Neuviedol si zo začiatku, že máš NB a ivka70 ťa (nechtiac) mylne navigovala na stiahnutie ovládača zo (asi) stránky nVidie.
    Takže! Máš v NB dve karty - integrovaná Intel a dedikovaná nVidia. Na tú nVidiu si zo stránky VÝROBCU NB nájdeš a STIAHNEŠ ovládač pre grafickú kartu a nainštaluješ. Tie ovládače sú výrobcami NB totiž MODIFIKOVANÉ pre danú značku NB - na inom NB iného výrobcu nemusia pracovať.
    Neiviedol si ani značku a typ NB, operačný systém - pritom ak zadávaš otázku, musíš UVIESŤ všetky potrebné informácie.
    Poznámka: pokiaľ máš Win10 - pravdepodobne ti aktualizácia "preinštalovala" originálny grafický ovládač tým ich generickým od M$ a problém je na svete. Vždy sa radí, aby pri "desiatkach" sa zakázalo preinštalovávanie ovládačov pri aktualizáciách OS.
    My sme tu krištáľové gule nedostali a myšlienky čítať nevieme.....

    Čo mám robiť keď som odinštaloval svoju grafickú kartu zo správcu zariadení??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.