Zavrieť

Porady

Prečo sa mi zobrazujú na pintereste obrázky na témy, ktoré pozerá manžel na úplne inom PC?

Mám hobby bábiky a šatičky pre bábiky a dekor pre bábiky a nič iné na pintereste niekoľko rokov nepozerám a automaticky sa mi vždy zobrazujú obrázky na túto tému.
Ale posledné dva týždne sa mi zobrazujú téma záhrada, svetre pre dospelých nie bábiky, samú čúzu mám na obrazovke a nikdy som nepozerala svetre na internete a už vôbec nie na pintereste. A ešte horšie sa mi zobrazuje téma drevorezba a všetko čo s ňou súvisí - to je hobby manžela, ale má svoj PC, nechodí na môj PC. A jemu sa zas zobrazujú moje bábiky a šatičky pre bábiky. Jemu to nevadí, ale mne to vadí, lebo otvorím po ťažkom dni pinterest, že sa poteším a pomaly ale isto obrázkov z mojej témy je tam menej a menej. Keď dám nezobrazovať PIN, zobrazí také okienko a tam mi píše, že tento obrázok bol zobrazený na základe nedávnej mojej aktivite. Prosím vás čo sa mi to stalo s tým pinterestom a ako je možné, že sa mi zobrazujú manželove témy a témy, ktoré som nikdy nepozerala. Ďakujem
3 komentárov     zbaliť
misoft Volá sa to cielená reklama, podľa cookies z IP adresy sa potom zobrazujú tie určené obrázky. Ak pozeráš cez jeden účet - tak je logické, že sa to bude zobrazovať.
Skús v prehliadači vymazať cookies, založiť si vlastný účet. Potom po prihlásení budeš mať svoje vlastné preferencie.
Aby bolo jasné: IP adresa PC vo vlastnej sietu je irelevantná - berie sa IP adresa buď routeru, alebo priamo ISP. Ak sa IP adresa od ISP k vám nemení - tak PC za routerom sa javia ako JEDEN počítač (router sa stáva identifikovateľným prístupom).
IvetaH Ďakujem, takto to vyzerá úplne logicky. Len prečo sa to deje tak cca mesiac, predtým to nerobilo.
jslancik buď rada, že sa ti nezobrazujú reklamy na stránky pre dospelých
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Prečo sa mi zobrazujú na pintereste obrázky na témy, ktoré pozerá manžel na úplne inom PC?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.