Zavrieť

Porady

už mu neverim

ahojte poraďaci,mám problém.Pred 4 rokmi som sa vydala, milovala som ho ako nikoho na svete. Asi po pol roku som prišla na to, že sa môj drahý stretáva a píše sms so svojou už vydatou kamarátkou, čo sa mi nepáčilo. Neprestali dodnes,dokonca si už mailujú.On jej píše maily,že sa mu o nej snívalo. Keď som mu to povedala, odpovedal, že je normálne keď sa niekomu o niekom sníva. No mne to normálne nepripadá.čo mám robiť? Ja mu už neverím.
Usporiadat
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

barto Pozri príspevok
... Dnes je to tak, že sme spolu a sme šťastný a tento rok v októbri máme svadbu. Tie spomienky sú tam stále, ale náš vzťah sa týmito dvoma problémami stal o to silnejší. Sem - tam ma ešte chytí žiarlivostný amok,ale už je to v rámci normy. Chcem však týmto povedať, že pravda je vo vzťahu veľmi dôležitá a klamstvo zabíja všetky vzťahy.
barto musíš si uvedomiť, že ty vlastne nútiš svojim správaním svojho "nastávajúceho" tak trošku klamať. A ten jeho kamarát ti ublížil ? Keď ho nemáš rada. Ty mu budeš vyberať aj kamarátov ? On je vari nesvojprávny ? O čo ti vlastne ide ? Chceš ho mať ako na retiazke ... ?
0 0
chiarca chiarca

chiarca je offline (nepripojený) chiarca

Ivucha ja TA chápem. Ked je to jednoducho len kamaratka tak by nemal rozprávat manžel o nej v superlativach, a snivat o nej a zmenit sa v manželstve.On by sa ako tváril keby si ty mala takehoto kamarata a stale o nom rozpravala že aky je fajn atd... Nie som žiarlivý tip ženy, ale zato všetko ma svoje medze. Ani mne by sa to nepáčilo, A vlastne ked je taká dobrá kamaratka tak by mala byt kamaratka oboch manželov .
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Danila Pozri príspevok
Vieš čo my dve máme spoločné? Že sme choré a tá choroba sa volá závislosť. Ja som závislá na cigaretke. Ty si závislá na Tvojom manželovi. A keby ti skákal po hlave, nájdeš argument na obhajobu. Tak ako ja, keď som si prečítala, že nikotín je v podstate liek.Si ochotná trpieť čokoľvek, len nech sa vráti k Tebe. kľudne obetuješ hrdosť, kľudne sa vyrovnávaš s tým, že sa o neho delíš. A argument máš deti. Otvor prosím Ťa oči. A ukáž mu, že Ťa nie je hoden. Ak to samozrejme dokážeš.
Toto je veľmi „trefné“!! (aj keď som nefajčiarka)
Napriek tomu, že Adamko1 vie najlepšie, čo treba robiť .... nie vždy sa dá .
Držím palce.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Danila Pozri príspevok
Vieš čo my dve máme spoločné? Že sme choré a tá choroba sa volá závislosť. Ja som závislá na cigaretke. Ty si závislá na Tvojom manželovi. A keby ti skákal po hlave, nájdeš argument na obhajobu. Tak ako ja, keď som si prečítala, že nikotín je v podstate liek.Si ochotná trpieť čokoľvek, len nech sa vráti k Tebe. kľudne obetuješ hrdosť, kľudne sa vyrovnávaš s tým, že sa o neho delíš. A argument máš deti. Otvor prosím Ťa oči. A ukáž mu, že Ťa nie je hoden. Ak to samozrejme dokážeš.
...je úžasné sa zbaviť závislosti... vlastnými silami... viem o čom hovorím... mala som diagnózy obidve... jednej závislosti som sa zbavila...... cigaretku si stále vychutnávam......
...Danila máš svätú pravdu... je to všetko o sebapoznaní a sebaúcte... dlho mi trvalo kým som správne kvalifikovala svoj problém: ...ak si /dostatočne/ nevážim sama seba, ako môžem chcieť aby si ma vážili iní......taký stav je živná pôda pre parazity bezcharakterné.../ako ich ja nazývam/......
...musela som /asi/ padnúť až na hlboké dno aby som si uvedomila že to, čo som si zdôvodňovala "pre pokoj v rodine" boli vlastne ústupky pred tyranom... po osobných skúsenostiach psychické týranie zrovnávam s beštiálnou vraždou...... nedávno by som aj trest žiadala rovnaký...
...dnes som o /síce bolestivé/ poznanie ďalej... nemala som to dopustiť...
možno aj takéto čítanie mi vtedy chýbalo...
od: Hlinkovx...Re: Pozitivne myslenie a motivacia
celkom dobrá knižka je aj táto
Jak člověk smýšlí
zdroj: internet
Priložené súbory Jak člověk smýšlí.doc (113.0 KB, 21 videní)
0 0
alikam alikam

alikam je offline (nepripojený) alikam

Osobne si myslím, že keby išlo len o kamarátku, nemá manžel problém predstaviť Ti ju, aby si vedela o koho ide. Čo tak povedať mu, že si ideš pokecať s bývalým priateľom alebo že sa Ti o ňom sníva? Rada by som videla jeho reakciu. Podľa mňa nemá sám vyjasnený vzťah k bývalej a bohužiaľ Teba tým zbytočne trápi. Škoda že si sa o tom vôbec dozvedela.
Držím palce aby to dobre dopadlo.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ajuška Pozri príspevok
...je úžasné sa zbaviť závislosti... vlastnými silami... viem o čom hovorím... mala som diagnózy obidve... jednej závislosti som sa zbavila...... cigaretku si stále vychutnávam......
...Danila máš svätú pravdu... je to všetko o sebapoznaní a sebaúcte... dlho mi trvalo kým som správne kvalifikovala svoj problém: ...ak si /dostatočne/ nevážim sama seba, ako môžem chcieť aby si ma vážili iní......taký stav je živná pôda pre parazity bezcharakterné.../ako ich ja nazývam/......
...musela som /asi/ padnúť až na hlboké dno aby som si uvedomila že to, čo som si zdôvodňovala "pre pokoj v rodine" boli vlastne ústupky pred tyranom... po osobných skúsenostiach psychické týranie zrovnávam s beštiálnou vraždou...... nedávno by som aj trest žiadala rovnaký...
...dnes som o /síce bolestivé/ poznanie ďalej... nemala som to dopustiť...
možno aj takéto čítanie mi vtedy chýbalo...
od: Hlinkovx...Re: Pozitivne myslenie a motivacia
celkom dobrá knižka je aj táto
Jak člověk smýšlí
zdroj: internet
Priložené súbory Jak člověk smýšlí.doc (113.0 KB, 21 videní)

Super čítanie , už som si tú knižku aj objednala , je v nej kus kus pravdy ........vlastne od začiatku až do konca čítania .......takže celý kus...
Naposledy upravil Zita5 : 18.08.07 at 13:48
0 0
mota mota

mota je offline (nepripojený) mota

ahoj ivucha ja som vydatá 9 rokova 13 rokov poznám svojho partnera. momentálne som v podobnej situácii. myslím že u chlapov je to normálne. je to síce kruto povedané ale nedá sa s tým nič robiť. pokiať nemáte deti ako my máš problém vyriešený. postav sa na svoje nohy a buduj si svoj život. prajem ti veťa šťastia a držím palce
0 0
Balažová Denisa Balažová Denisa
Zita5 Pozri príspevok
Super čítanie , už som si tú knižku aj objednala , je v nej kus kus pravdy ........vlastne od začiatku až do konca čítania .......takže celý kus...
Môžem sa opýtať kde sa dá tá knižka - Pozitívne myslenie a motivácia objednať a aký autor ju napísal. Totižto mala by som o ňu záujem.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Čo takto pozrieť si internetové kníhkupectvá? Napr.martinus, eugenika,alterego, trysk. Vyhľadaj aj iné a určite nájdeš. Aj ja knihy nakupujem cez internet
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Balažová Denisa Pozri príspevok
Môžem sa opýtať kde sa dá tá knižka - Pozitívne myslenie a motivácia objednať a aký autor ju napísal. Totižto mala by som o ňu záujem.
...Deniska - pozitívne myslenie a motivácia je názov témy tu na porade. Komentovala som knihu, ktorá bola v tom príspevku pri"lepená"...musíš si prílohu otvoriť ak chceš vedieť o čom......
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Balažová Denisa Pozri príspevok
Môžem sa opýtať kde sa dá tá knižka - Pozitívne myslenie a motivácia objednať a aký autor ju napísal. Totižto mala by som o ňu záujem.
Citát:
Pôvodca textu príspevku: Zita5
Super čítanie , už som si tú knižku aj objednala , je v nej kus kus pravdy ........vlastne od začiatku až do konca čítania .......takže celý kus...




Knižku - JAK ČLOVEK SMÝŠLÍ ...teda miniatúrnu , som dnes obdržala dobierkou stojí 330 Sk , keď som odbalila balík , skoro mi vyrazilo dych , veľkosť knižôčky je 8,5 cm x 11 cm,hrúbka je 1 cm . Píšem to preto , aby si Deniska nebola potom prekvapená ako ja . Na rozdiel ....ja som s tým zmierená , nakoľko som si ju objednala zrovna nie v moc dobrom dni , ešte pred tým som si prečítala obsah tu na tejto stránke , ale mám veľkú radosť , lebo ten malý zázrak podarujem svojej dcére ...a to ma teší a celkove ma teší že som si v ten deň , kedy som to objednávala spravila radosť .
0 0
mertinkova mertinkova

mertinkova je offline (nepripojený) mertinkova

Dobrý den prajem, zamiešam sa trosku do toho, skúste mu urobiť to isté ......
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

mertinkova Pozri príspevok
Dobrý den prajem, zamiešam sa trosku do toho, skúste mu urobiť to isté ......
Myslím, že toto je to najhoršie čo môže urobiť..........
0 0
ZDENIELA ZDENIELA

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som
Nika Pozri príspevok
Myslím, že toto je to najhoršie čo môže urobiť..........
Tak to by bol maximálne začarovaný kruh. Ty mi ublížiš, ja ti ublížim, potom zas ty mne, lebo teba sa to dotklo viac ako vtedy mňa ....

Spamätajme sa ľudia, to už život nie je o ničom inom ako o trápení seba a trápení iných ?
Kto chce zostať s partnerom ktorý mu ublížil, musí mu odpustiť a zabudnúť. Nikdy nespomýnať, nevyčítať to, čo sa stalo a dúfať a modliť sa, že sa rozhodol správne.
Kto zostať nechce a odpustiť nevie alebo už bolo toho toľko, že nevládze, musí vstať, a začať sám iný, nový život a dúfať a modliť sa, že sa rozhodol správne.
0 0
Adamko1 Adamko1

Adamko1 je offline (nepripojený) Adamko1

Dobrý deň, už som tu opäť svojmu manželovi som uverila povedal, že dáva prednosť mne, že ma nechce stratiť ona(jeho kamarátka) prenho nič neznamená a viac ju nebude kontaktovať.
A aké bolo moje prekvapenie ked muž stratil mobil a dotyčná mi volala, aby som jej dala naneho nové číslo. Povedala som jej, že ho neviem na spamäť a oznámila som to manželovi. Ten sa začal len smiať, že o nič nejde. Až ma skoro porazilo ked za 2 dni som si písala z jeho nového mobilu sms a objavila som tam, že jej hned ako som povedala o nej, zavolal jej a volá jej pravidelne minimálne 30 min. čo namna si urobí čas maximálne na 2 min. Už mám toho plné zuby len neviem čo dalej postavili sme úplne nový dom máme nové auto, všetko splácam sama pretože moj muž nie je ochotný ísť do takej práce kde zarobí trošku viac takže ked to chcem stihnúť splácať mám 2 práce, totiž bývali sme 15 rokov u svokrovcov čiže žiadny med len pre mna, mužovi bolo dobre, preto som sa pustila do stavby.Prosím porad te čo mám robiť mám jej zavolať a povedať jej svoj názor alebo čo mám robiť.
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Prosím porad te čo mám robiť mám jej zavolať a povedať jej svoj názor alebo čo mám robiť.[/quote]

To zavolanie pomôže, ak sa dokážete s ňou baviť bez urážania a k veci. Aspoň zistíte aká je tá žena (i keď asi dosť odvážna, keď Vám volala a pýtala si číslo od Vás na manžela). Píšete, že máte 2 zamestnania a manželovi sa nechce zarábať viac. Predpokladám, že potom na neho asi nemáte dosť času a asi mu aj dávate najavo, že je neschopný. To je to najhoršie, čo môžete vo vzťahu spraviť. Potom hľadá ten obdiv u niekoho iného. A možno je pre neho dôležitejšie, keď sa môže porozprávať, ako žiť v novom dome. Možno by ste sa mali porozprávať ako ďalej, či radšej ten dom nepredať a kúpiť si byt, aby ste nemuseli chodiť do 2 zamestnaní, ale mali by ste čas jeden na druhého. Možno potom nebude hľadať inde, to čo mu chýba doma.
0 0
Adamko1 Adamko1

Adamko1 je offline (nepripojený) Adamko1

Vdaka za názor, já už som mala sním rozhovor,že takto nejde dalej že musíme z niečoho polaviť aby sme mali na seba viac času. Jeho odpoved no to nie ty to nejako zvládneš musíš to vydržať .
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Adamko1 Pozri príspevok
Vdaka za názor, já už som mala sním rozhovor,že takto nejde dalej že musíme z niečoho polaviť aby sme mali na seba viac času. Jeho odpoved no to nie ty to nejako zvládneš musíš to vydržať .
Musíš to vydržať?
Nech ti vysvetlí, prečo by si musela... Skús ho ignorovať nejakú chvíľu.
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Adamko1 Pozri príspevok
Vdaka za názor, já už som mala sním rozhovor,že takto nejde dalej že musíme z niečoho polaviť aby sme mali na seba viac času. Jeho odpoved no to nie ty to nejako zvládneš musíš to vydržať .
Prepáčte ale pri takejto príležitosti by som toho chlapa asi niekam poslala Veď vo vzťahu sú vždy dvaja a treba občas aj zatnúť zuby a prispôsobiť sa ale určite nie spôsobom že ja budem mať dve práce aby rodina vyžila a manžel si bude válať šunky.......
0 0
Adamko1 Adamko1

Adamko1 je offline (nepripojený) Adamko1

Milí poraďáci včera som volala tej manželovej "kamarátke" ´, aby mi vysvetlila o čo ide a či to nevadí jej manželovi, že spolu s tým mojim denne telefonujú. Povedala mi že jemu to nevadí(ani nemôže ked je chodí robiť do zahraničia a príde raz za 3 mesiace) a že to ona nevolá ale jej manžel jednoducho sa zamotávala do vlastných lží pretože najskôr vysvetlovala, že je vydatá má 2 deti a nepotrebuje problémy, ale vzápätí hovorí, že na tom nevidí nič zlé že si dobre rozumie s mojim manželom a že má paušál cez deń zadarmo tak mu môže volať.Povedala som jej že nech vyvoláva mne ked si nemôže nájsť kamarátku a má potrebu sa vykecať a nie môjho muža, odpoved znela asi v duchu už sa to viacej nebude opakovať ked si to želáš, ale cítila som ten ironický podtón takže som kde som bola. Asi pokiaľ nedám manželovi žiadosť o rozvod na stôl tak to neskončí.Je mi hrozne taká obrovská beznádej. Môj muž robí mŕtveho chrobáka.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať