Zavrieť

Porady

už mu neverim

ahojte poraďaci,mám problém.Pred 4 rokmi som sa vydala, milovala som ho ako nikoho na svete. Asi po pol roku som prišla na to, že sa môj drahý stretáva a píše sms so svojou už vydatou kamarátkou, čo sa mi nepáčilo. Neprestali dodnes,dokonca si už mailujú.On jej píše maily,že sa mu o nej snívalo. Keď som mu to povedala, odpovedal, že je normálne keď sa niekomu o niekom sníva. No mne to normálne nepripadá.čo mám robiť? Ja mu už neverím.
Usporiadat
vrabcek1 vrabcek1

vrabcek1 je offline (nepripojený) vrabcek1

Jej ironický podtón ti môže byť ukradnutý. Mala si jej jednoznačne povedať že si nepraješ, aby kontaktovala tvojho manžela. Ale vyzerá že skúša tvoju trpezlivosť.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Myslím, že Tvoju trpezlivosť skúša naozaj aj manžel nielen ona. Nezdá sa mi, že je tento vzťah "len" priateľský, aj keď nechcem vyvolať v Tebe nedôveru. Ale ak si mu povedala, že Ti to vadí a ak Ťa ma rád, tak tieto rozhovory by mal hneď ukončiť. O čo mu ide? Aby v tebe vzbudil nedôveru či žiarlivosť? Alebo narušil manželský život? Myslím, že je to hra s ohňom a aj ty si len človek a máš jednu trpezlivosť. Aby nebolo neskoro, lebo dovtedy sa chodí s džbánom po vodu... veď vieš. No a keď ona je bez chlapa tak ja teda neviem...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Myslím, že tvoj manžel nemá jasno v tom, čo robí.
Robí iba to, čo mu spôsobuje príjemné pocity, radosť, ale vôbec nemyslí na dôsledky. Ja by som tomu môjmu naznačila, čo by ho čakalo, keby v tom pokračoval.
Držím ti palce.
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

tazko radit, ale je to cudny chlap, ked necha zenu tahat 2 prace a on je spokojny sam so sebou. nemyslim, ze ked ma niekto len kamaratku, travi s nou telefonovanim 30 min dennodenne. je to uz o tom, ze ti ludia sa spoznavaju a vztah sa prehlbuje. spomen si ako ste sa zoznamili, kolko ste sa rozpravali a kolko casu travili spolu, nerobi to iste aj on. skus si spomenut, ako dlho ma taku kamaratku, a co pred tym, vtedy mu nechybala. je to cele take cudne. moj muz ma tiez kamaratky a chodi s nimi von, ale neviem si predstavit o com by sa bavili kazdy den. ved raz za cas si na kave povedia dost. kazdy den,... to si rozpravaju co sa im snivalo, co robili, koho stretli?? ved o tom sa rozpravaju manzelia , nie kamarati. o com sa rozpravate vy dvaja?? asi vela nie, ked ti tahas 2 zamestnania. prepac ale je to pekny chudak, ked necha zenu takto makat a jemu to celkom vyhovuje. dufam, ze aspon ucty za telefon si plati. keby to bolo jednoduche a keby som bola na tvojom mieste, tak by som sa na neho vykaslala a hladala si seberovneho partnera, pretoze moja mila, on ti nesiaha nikam. ale kedze to nie je jednoduche, pretoze je tam dom, auto a podobne, ver, ze on to ma dobre spocitane a pozna ta, vie ze neurobis nic co by sa mu nepacilo. alebo ten clovek neuvazuje vobec, ani mu nepride, ze robi nieco, co je trochu mimo normalu. chlapi maju kamaratky, ale su to kamaratky, s ktorymi nemaju problem si dat pivo, zasmiat sa a pokecat - moj muz hovori, taki mali chlapi. ale kamaratka, ktorej sa zdôveruje a prebera s nou denndodenne zalezitosti a zazitky, nie je kamaratka, myslim, ze to je nieco ine. otoc situaciu a predstav si, ze mas supeeeer kamarata, s ktorym si volas kazdy den, mailujes, rozoberas, co bude varit, smejes sa, hovoris zazitky, kto co povedal, chodis po kaviarnach, nakupoch, stazujes sa mu, vyplaces na ramene.... je to kamarat????
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Ivucha, hallooo, kde si? Maš tu 65 príspevkov a ty si sa už vyše roka neozvala ! ????
0 0
Orim Orim

Orim je offline (nepripojený) Orim

Baby vysvetlite mi čo vás pri tých chlapoch drží. Mám dve známe, ktoré mali problémy s manželmi, rozviedli sa a nezávisle na sebe hovoria, že to mali urobiť už dávno, že im je takto lepšie.
0 0
Ivucha Ivucha

Ivucha je offline (nepripojený) Ivucha

Ahojte,prepačte že som sa dlho neozvala,ale ma to tak všetko zarazilo čo sa tu popísalo,tie názory a tak. Môj manžel sa s dotyčnou "kamarátkou" kontaktovať neprestal, to viem 100%. Ale bohužial s tým nič neurobím,snažím sa na to nemyslieť inak by som sa zbláznila. V poslednom čase je náš vzťah fajn, momentalne som tehotna a manžel ma obskakuje,chodí za mnou často do práce keď má volno.
Adamko1- chcem ti len touto cestou povedať, že ja by som na tvojom mieste dala už dávno žiadosť o rozvod na stôl, pretože tá žena, s ktorou si telefonuje je tak drzá jak kamoška môjho muža, neodbytná jak mucha a ver, že pokoj mu nedá. Neznášam typy takýchto žien, nechcem nikoho obmedzovať, ale kamarátstvo je jedna vec a hlboký vzťah druhá, evidentne, nedokážu bez seba byť.Takto to vidím ja
0 0
Ofélia Ofélia

Ofélia je offline (nepripojený) Ofélia

[quote=Adamko1;564988]Milí poraďáci včera som volala tej manželovej "kamarátke" ´, aby mi vysvetlila o čo ide a či to nevadí jej manželovi, že spolu s tým mojim denne telefonujú. Povedala mi že jemu to nevadí(ani nemôže ked je chodí robiť do zahraničia a príde raz za 3 mesiace) a že to ona nevolá ale jej manžel jednoducho sa zamotávala do vlastných lží pretože najskôr vysvetlovala, že je vydatá má 2 deti

Vyhrozila by som sa jej že zavolám jej manželovi a ......Ja by som zavolala jej mužovi a až vtedy by to bolo zaujímavé. To my verte.
0 0
Ofélia Ofélia

Ofélia je offline (nepripojený) Ofélia

Ivucha Pozri príspevok
Ahojte,prepačte že som sa dlho neozvala,ale ma to tak všetko zarazilo čo sa tu popísalo,tie názory a tak. Môj manžel sa s dotyčnou "kamarátkou" kontaktovať neprestal, to viem 100%. Ale bohužial s tým nič neurobím,snažím sa na to nemyslieť inak by som sa zbláznila. V poslednom čase je náš vzťah fajn, momentalne som tehotna a manžel ma obskakuje,chodí za mnou často do práce keď má volno.
Adamko1- chcem ti len touto cestou povedať, že ja by som na tvojom mieste dala už dávno žiadosť o rozvod na stôl, pretože tá žena, s ktorou si telefonuje je tak drzá jak kamoška môjho muža, neodbytná jak mucha a ver, že pokoj mu nedá. Neznášam typy takýchto žien, nechcem nikoho obmedzovať, ale kamarátstvo je jedna vec a hlboký vzťah druhá, evidentne, nedokážu bez seba byť.Takto to vidím ja

Ale to je trošku choré? Ženy kde je VAŠA hrdosť...........
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Ivucha Pozri príspevok
Ahojte,prepačte že som sa dlho neozvala,ale ma to tak všetko zarazilo čo sa tu popísalo,tie názory a tak. Môj manžel sa s dotyčnou "kamarátkou" kontaktovať neprestal, to viem 100%. Ale bohužial s tým nič neurobím,snažím sa na to nemyslieť inak by som sa zbláznila. V poslednom čase je náš vzťah fajn, momentalne som tehotna a manžel ma obskakuje,chodí za mnou často do práce keď má volno.
Adamko1- chcem ti len touto cestou povedať, že ja by som na tvojom mieste dala už dávno žiadosť o rozvod na stôl, pretože tá žena, s ktorou si telefonuje je tak drzá jak kamoška môjho muža, neodbytná jak mucha a ver, že pokoj mu nedá. Neznášam typy takýchto žien, nechcem nikoho obmedzovať, ale kamarátstvo je jedna vec a hlboký vzťah druhá, evidentne, nedokážu bez seba byť.Takto to vidím ja
Ivucha prajem Ti, aby sa Ti narodilo krásne, zdravé dieťatko, aby si z neho mala iba radosť. A taktiež Ti radím, aby si mala v sebe troška hrdosti a nenechala si babrať so sebou. Možno dieťako, ktoré príde na vset, veľa
vyrieši a Tvoj manžel dostane rozum.
0 0
33andrea 33andrea

33andrea je offline (nepripojený) 33andrea

mashka Pozri príspevok
Moja intuícia a veľká dávka empatie mi dáva možnosť čítať medzi riadkami a je mi úplne jasné,že tu nebolo vyjadrené všetko,čo sa tam deje.Kĺudne sa môže tváriť,že je všetko v poriadku a nechať sa podvádzať,až kým nezistí,že má nervy
v ťahu a jej manžel sa hrá na plejboja.Žiť s niekym za každú cenu nemá zmysel.Človek si prestane vážiť sám seba.Okrem toho,prežila som to isté,viem o čom píšem.V dobrom i zlom.Fajn,môžu si to rozdeliť na "spravodlivé"polovice - on si bude užívať to dobré a ona to zlé.Pol na pol.
Uplne s Tebou Mashka suhlasim, s obidvoma prispevkami. Tu nejde o to, ze partner sa nemoze porozpravat, ci mat kamaratov opacneho pohlavia. Ved ja sama mam viac kamaratov ako kamaratiek. Len treba mat hranice a nevenovat kamaratovi a kamaratke viac casu ako partnerovi. Cize budovat si predovsetkym manzelsky, nie kamaratsky vztah! A k manzelom, priatelom. Rady k tejto teme sa mi zdaju dost teoreticke. Totiz nepoznam jedneho muza, ktory chce danu situaciu rozobrat, preco vznikla atd...atd..naozaj muzi neradi rozoberaju situaciu so svojimi zenami. Vynimka su muzi, u ktorych sa doma situacia vyhrotila a hrozilo, ze svoju polovicku stratia. Vtedy je sanca, ze vypocuju a zamyslia sa nad obavami manzelky, ale svoj komentar k tomu tazko povedia. A taktiez potom su schopny dodrziavat nejake pravidla. Do vtedy vsetko zvalia na manzelku, ze je ziarliva, atd... Nuz ostava mi len drzat palce zenam, ktore sa ocitli v takychto zlozitych situaciach. A my ostatne by sme si mali uvedomovat hranice s muzmi, aby sme nikoho nezranovali.. Aj ked urcite muzsky zaujem lichoti.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať